Ülke çok kötü durumlara gidiyor

Ülke çok kötü durumlara gidiyor

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Levent Kazancıoğlu, dün Denizli Basın Merkezinde yaptığı değerlendirmelerde ekonomi ile ilgili bilgiler verdi

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Levent Kazancıoğlu, dün Denizli Basın Merkezinde yaptığı değerlendirmelerde ekonomi ile ilgili de ise şu cümlelere yer verdi: ”Ülkemizdeki yüksek enflasyon özellikle dar ve orta gelire sahip vatandaşlarımızın belini bükmektedir. İktidardakiler her seçim öncesi yaptığı gibi yine seçmenlerin gözünü boyamak için bir takım sihirbazlık numaralarına başvurmaktadır. Bunların başında da hiçbir işe yaramayacak olan “asgari ücrete zam” numarası gelmektedir. Uzun zamandır rayından çıkmış olan ekonomi göstermelik zam numaralarıyla yeniden rayına sokulamaz. Hepimiz biliyoruz ki yapıyor göründüğünüz zammı daha vatandaşlar cebine koymadan misliyle onlardan geri alacaksınız. Artık vatandaş bu numaraları yemiyor. Artık yep yeni bir söyleme ve eyleme ihtiyaç var ki bu da Muharrem İnce önderliğindeki Memleket Partisinde fazlasıyla mevcuttur. 

Hollanda’da asgari ücretli oranı %3, Almanya’da %5, Avrupa genelinde de bu oran %8’ken neden bizim ülkemizde bu oran %57’dir? İşte asıl tartışılması gereken konu budur! Hükümetin uyguladığı yanlış politikalar nedeniyle fakirden alınan vergiler zenginlere çeşitli yollarla peşkeş çekilmektedir. Sorumsuz borçlanmanın yükü sabit ücret alan ve zaten geçinmekte zorlanan vatandaşlarımızın sırtına yüklenmektedir. Bizim buna itirazımız var! Memleket Partisi olarak biz bu düzeni değiştireceğiz! Herkes için müreffeh ve adil bir Türkiye için vatandaşlarımızdan Memleket Partisi’ne destek vermelerini bekliyoruz. Gelin birlik olalım ve hep birlikte bu bozuk düzeni değiştirelim!