Siyaset

3 isim hakkında suç duyurusunda bulunuldu

AK Parti Denizli İl Teşkilatı, 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan tutuklanan Sedef Kabaş ile Kabaş'ın hakaretlerine gülümseyen Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulundu.

KALEMİNİ SATMAYAN GAZETECİLER VAR OLMAYA DEVAM EDECEK

GÜLİZAR BİÇER KARACA: ADALET VE DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN YERİ DOLDURULAMAZ, ANILARI SİLİNEMEZ, KATİLLERİNİN İZİ KAYBETTİRİLEMEZ

 Coşan; “Ne olacak bu Buldan’ın hali”

Buldan Kent Konseyi Başkanı Hasan Coşan, “Ne olacak bu Buldan’ın hali, herkes sorumluluktan kaçıyor, karar verici ve uygulayıcıları göreve davet ediyorum” dedi.

Uğur Mumcu’yu rahmetle anıyoruz

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu'nun katledilişinin 29’uncu yılı nedeniyle anma mesajı yayımladı.

Babacan, “Hükûmet memleketi ayrıştırarak yönetiyor”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara Yenimahalle’deki Batıkent semt pazarını ziyaret etti. Babacan burada esnafın ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

İRAN GAZI KESTİ , SANAYİCİ ARZ SIKINTISINA GİREBİLİR

İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk İran'dan  gelen gaz akışının kesilmesi ile ilgili konuyu mecliste gündeme getirdi. Oluşabilecek sorunları ve sanayicinin zor duruma düşeceği uyarısı yaptı

Babacan; Hükûmet kontrolü elden kaçırdı’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara Yenimahalle’deki Batıkent semt pazarını ziyaret etti. 

EMEĞİ KORUMAYA KARARLIYIZ

Şahin Tin; “Olumlu adımlar atarak ülkemizin yarınlarını milletimizin refahını güvence altına almanın gayretindeyiz. Emeği korumaya kararlıyız” dedi.

Buldan Belediyesinden larva ilaçlaması

Buldan Belediyesi, haşere ile mücadele kapsamında ilçe genelinde kanallarda, dere yataklarında ve su birikintilerin olduğu alanlarda sisleme yöntemi ile larva ilaçlaması çalışmalarına devam ediyor.

Cumhurbaşkanın Erdoğan’ın gerçekleştirdiği açılışa katıldı

OSBÜK Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli OSB Başkan Vekili Necip Filiz açılışa eşlik etti

2021’de küresel felaketlerin maliyeti 77 milyar doları buldu

Üsküdar Üniversitesi Çevre Ahlakı Forumu tarafından yapılan değerlendirmede 2021 yılında dünya çapındaki küresel felaketlere dikkat çekilirken; ülkemizde yaşanan çevre felaketleri de hatırlatıldı. 

Gazi Meclisimiz Gereğini Yapacaktır

Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör’den Terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan, sarmaş dolaş fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel’e tepki geldi.

“EYT’LİLER “LÜTUF DEĞİL KAZANILMIŞ HAKLARINI İSTİYOR”

CHP İl Başkanı Çavuşoğlu, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar, 22 yıldır anayasal emeklilik haklarının verilmesi için mücadele ediyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar lütuf değil kazanılmış haklarını istiyor.”

Denizli- Aydın Otoyolunda çalışmalar sürüyor

Denizli-Aydın otoyolu Akdeniz Bölgesi’ne gelen turistlerin Ege Bölgesi’ne ulaşımını kolaylaştıracak

BABADAĞ'A ÖZGÜ PEKMEZLİ TURŞU MARKALAŞMA YOLUNDA

Denizli'nin Babadağ İlçesinde üretilen Pekmezli turşu, Babadağ Kadın Kooperatifi ve Babadağ Belediyesi iş birliği ile markalaşacak.

"Eli kanlı terör örgütünü Gazi Meclisimizde görmek istemiyoruz"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, PKK'lı teröristle fotoğrafları ortaya çıkan HDP Milletvekili Semra Güzel'e sert tepki gösterdi

Çameli Belediyesi memurlarla sözleşme imzaladı

Çameli Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

Memleket Partisi, Enes Kara’nın intiharı nedeniyle adeta isyan etti.

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Enes Kara’nın bir tarikat yurdunda intihar etmesine ilişkin toplumun her kesiminden sesler yükselirken, en büyük tepkiyi Memleket Partisi verdi

ALİ BABACAN: Gençlerin yaşamak istediği bir ülke inşa edeceğiz

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık değerlendirme toplantısında gündemi değerlendirdi.

Tavas Kaymakamı Köksal Göreve Başladı

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinden Denizli Tavas Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Mutlu Köksal'ı ziyaret eden Türkiye Gazetesi Tavas Temsilcisi Muttalip Ateş, Köksal’a yeni görevinde başarılar diledi

GAZETECİLER ÖZVERİYLE ÇALIŞIYOR

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Babadağ’da Tezgahlar Susuyor

CHP İl Başkanı Çavuşoğlu, yaklaşık 2 bin tezgahın, elektriğe gelen yüzde 127’lik zam nedeniyle üretimi durdurduğu Babadağ’da konuştu.

Artık Satacak bir şey kalmadı !

BTP lideri Hüseyin Baş; Satacak bir şey bırakmadılar. Satamayınca ne oldu, döviz fırladı, enflasyon fırladı. Problem bu.Yoksa bu ülkenin yüz tane daha SEKA'sı olsaydı, 10 sene daha babalar gibi satar

Basın Demokrasimizin olmazsa olmazıdır

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, gazetecilik mesleğinin demokrasinin olmazsa olmaz yapı taşlarından birisi olduğunu söyledi.

Başkan Şevik’ten Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

Millet bu iktidara muhtaç değil

Memleket Partisi İl Başkanı Erhan Derici, düzenlediği basın toplantısında yapılan zamları ve iktidarın yaptıklarını eleştirdi; “Halkımız bunları hak etmiyor” dedi 

 Yılların çavuşu emekli oldu

Denizli’nin Çameli ilçesinde 34 yıl boyunca tüm mahallerde çeşitli kademelerde mesai mevhumu gözetmeksizin çalışan ve arkadaşları tarafından ‘Çavuş’ olarak bilinen Ferhat Önür emekli oldu.

Güngör’den gündem değerlendirmesi

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel GÜNGÖR, partisinin Ankara'da AK Parti Genel Merkezinde yapılan 151'inci İl Başkanları toplantısına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kovanoluk Sosyal Tesisin Temeli Atıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in  “Her Mahalleye Bir Sosyal Tesis”  projelerinden biri olan Kovanoluk Mahallesi Sosyal Tesisi temeli atıldı.

Gülizar Biçer Karaca’dan Kadın Raporu

CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, “Kazanımları Kaybetmeme ve Hak Mücadelesinin Özneleri: 2021’de Kadınlar Raporu”nu CHP MYK’ya sundu.