TÜRK KADINI SELFIE MANKENİ DEĞİLDİR

TÜRK KADINI SELFIE MANKENİ DEĞİLDİR

İyi Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık, “Ahlakın ve kanunun en güzel temsilcilerinden olan Denizli adeta Birleşmiş Milletler Genel Kuruluna döndü.” dedi

Son zamanlarda Suriyeliler başta olmak üzere, mülteci sorunlarının konuşulduğu ülkemizde, mülteci sorunu ile yakından ilgili olan ilimizde de tepkiler yükselmeye başladı. İyi Parti Denizli İl Başkanı Raziye Akışık’da “Tüm Türkiye’de olduğu gibi hatta çok daha fazlasıyla mülteci ve düzensiz göçmen sorununu Denizli’mizde yaşıyoruz . Ahlakın ve kanunun en güzel temsilcilerinden olan Denizli adeta Birleşmiş Milletler Genel Kuruluna döndü, sokaklarımız hiç anlamadığımız lisanda konuşan insanlarla dolu” dediği açıklamasında, şu görüşlere yer verdi; “Öncelikle en büyük endişemiz bu kaçak göçmenlerin ulusal haberlere de konu olan silahlı pozlar verdiği Denizlimizde bir acıya sebep olmadan gerekli tedbirlerin iktidar ve devlet kurumlarınca dikkate alınmaması. Ancak daha da acısı bir Bakan’ın Türk Kadını’nın namusuna kolayca iftira atmak pahasına sapıkça davranan kaçak göçmenleri savunmasıdır .

Ne demektir Afgan Suriyeli selfie çekiyor Türk kadını da kadraja kendini atıyor söylemi ? Bir Türk Milliyetçisi Anne olarak bu sözleri kabul etmek imkansızdır . Sayın geçmişi belli bakan siz Türk Kadınını konu mankeni , fotoğrafta poz verme heveslisi mi sandınız ?

TÜRK’ÜN MERMİSİ SAPIK KAÇAK GÖÇMEN’İN SELFIE’SİNE BENZEMEZ !

Siz ki Türk Kadını , Anneleri başta olmak üzere iç güvenlikten sorumlusunuz , bir gün canına tak eden bir Türk Aile Reisi , bir Türk Kadını meşru müdafaa ile cinayete karışınca benzer sözlerle ne var bunda sapık kaçak göçmenler de sıkılan her merminin önüne atlıyor diyerek kendi vatandaşlarımızı savunacak mısınız ?

Daha fazla gerilim yaşanmadan sınırlarımıza sahip çıkın , suça karışanları derhal sınır dışı edin , kaçakların ülkemizde barınmasına , tacizlerine ve suçlarına göz yummayın!