Tin “Denizli’den daha güçlü destek talep ediyoruz”

Tin “Denizli’den daha güçlü destek talep ediyoruz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mayıs seçimlerinin ardından Çivril ve Baklan ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 14 Mayıs seçimlerinin ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2’nci tur seçimi için ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Şahin Tin, Çivril ve Baklan ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Şahin Tin’e Çivril ve Baklan gezilerinde Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, Baklan İlçe Başkanı Tamer Şen ve çok sayıda partili de eşlik etti.

“Büyük bir demokrasi sınavı başarıyla verildi”

Yoğun geçen bir seçim sürecinin ardından Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2’nci tur oylaması için saha çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirten Milletvekili Şahin Tin, “Aziz hemşehrilerimizin teveccühüne layık olabilmek, aldığımız görevin hakkını verebilmek için yaşam maratonunun içinde mücadelemizi aralıksız sürdürüyoruz. Eser ve hizmet siyasetimiz hız kesmeden devam ediyor. Yatırımlar, projeler ve yeni hedeflerimize Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerliyoruz Öncelikle şahsıma verdikleri destek ve duydukları güven için hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta açık ara farkla önde tamamladığımız Cumhurbaşkanlığı seçimini de 2’nci turda da daha yüksek oy oranıyla önde tamamlayıp büyük bir demokrasi sınavını daha başarıyla nihayete erdirmiş olacağız. Büyük Türkiye yolculuğumuzu aksatmadan sekteye uğratmadan azimle ve kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.  

“Türkiye Yüzyılına emin adımlarla ilerliyoruz”

Türkiye’nin yarınları için büyük hayaller kurduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Güçlü Türkiye yolculuğumuzda milletimiz bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Her girdiğimiz seçimde halkımızın büyük teveccühünü gördük, desteğini aldık. Milletimizden aldığımız destek ve güvene layık olabilmek için de bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde canla başla çalıştık. Küresel sıkıntılar, bölgesel sorunlar, salgın, deprem, yangın, sel gibi daha birçok maruz kalınan zorluklara rağmen ülkemizi güçlendirdik, milletimizi hayallerine kavuşturduk. Türkiye Yüzyılına dair hayallerimiz var. Şimdi bu hayalleri de gerçeğe dönüştürme ve belirlediğimiz hedefleri hayata geçirme vakti. İnşallah bunu da 28 Mayıs’ta milletimizin liderimize vereceği güçlü destekle gerçekleştireceğiz. Biz milletimize güveniyoruz. Milletimiz de bize güveniyor. Her zaman olduğu gibi yine aziz milletimiz ile birlikte omuz omuza verince aşamayacağımız engel, başaramayacağız iş yok.” dedi.