Süleyman Ekici ilimize veda etti

Süleyman Ekici ilimize veda etti

Denizli Milli Eğitim Müdürü Ekici, son kararname ile Aydın'a tayin edilmesinden sonra ilimize veda eden bir mesaj yayınladı

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, Aydın'a milli eğitim Müdürü atanmasının ardından bir veda mesajı yayınladı.

İlimizde oldukça başarılı çalışmalar yaptıklarını, huzur içinde gittiğini belirten Müdür Ekici, veda mesajında şunları söyledi; "Görev yaptığım süre içerisinde top yekûn ekip anlayışı içinde çalışmalarımızı sürdürdük. İlimizde bütün enerjisini eğitime ayıran eğitim çalışanlarımızla ülkemize ve geleceğimize katkı sağladığımıza inanıyoruz.  Eğitimle ilgili her türlü çalışmamız eğitime bu denli gönül vermiş bir ilin İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmak benim için daima bir onur oldu. Bu onuru yaşatan sevgili öğrencilerimize, değerli velilerimize, saygıdeğer hayırseverlerimize, kıymetli meslektaşlarıma ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

Her veda bir başlangıçtır aslında. Önemli olan ayrılırken hizmet verdiğimiz insanların gönlünde yer edinebilmek ve görevini sorumluluk duygusuyla yapmış olmanın huzuru içinde olabilmektir. Denizli’mizde görev yapmanın ve ilimize hizmet etmenin gururunu daima yaşayacağım. 

Görev sürecimin başından itibaren desteklerini hep yanımda hissettiğim tüm Milli Eğitim camiasına, çalışma heyecanımıza destek ve katkılarıyla güç katan tüm kurumlarımızdan hayırseverlerimize, sivil toplum kuruluşlarından basınımıza sonsuz teşekkür ederim. Denizli’mizden ayrılırken hepinizi Allah'a emanet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."