Eğitim

Çadır Kentte Gençler Polislik ve Beden Eğitimi Öğretmenliği Sınavına Hazırlanıyor

Denizli Halk Eğitimi Merkezleri Ekipleri Çadır Kentte Gençleri Polislik ve Beden Eğitimi Öğretmenliği Sınavına Hazırlıyor

Denizli Mitolojik Hikâyeleri Konulu Resim Yarışmasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Denizli Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi Amfi Salonunda Kömürcüoğlu Sanat ve Kültür Vakfı resim yarışması sergi ve ödül töreni gerçekleştirildi.

PAÜ’de ‘‘Çanakkale Savaşları ve Önemi’’ Konulu e-Konferans Gerçekleştirildi

PAÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağdaş Yüksel tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde “Çanakkale Savaşları ve Önemi” adlı bir e-konferans gerçekleştirildi.

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Öğrenci Paneli Yapıldı

Anadolu Mektebi Yazar Okumaları  “Cengiz Aytmatov” paneli İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesinde düzenlenen programla gerçekleştirildi

Deprem Travmasına Yaklaşımda Şefkat Modeli Semineri Gerçekleştirildi

Deprem Travmasına Yaklaşımda Şefkat Modeli konulu seminer, Uzman Psikiyatrist Cengiz Güneş tarafından gerçekleştirildi

METEK III Projesi Mesleki Ve Teknik Eğitim Okullarının Kalitesinin İzlenmesi Eğitimleri Yapıldı

METEK III Projesi Mesleki Ve Teknik Eğitim Okullarının Kalitesinin İzlenmesi Eğitimleri Yapıldı

Denizli Halk Eğitimi Merkezleri Ekipleri Deprem Bölgesindeki Vatandaşlarımıza Büyük Destek Oluyor

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı hayat boyu öğrenme kurumları, deprem bölgesinde etkinlik ve faaliyet yaparak depremzede vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor

Meslek Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri Geri Dönüşüm Otomatı Üretti

Orhan Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri geri dönüşüm otomatı ürettiler.

Erasmus+ Proje Ortakları Ağırlandı

Erasmus+ projesi kapsamında Portekiz, Macaristan, ve İtalya’dan gelen ekipleri proje ortaklarını ilimizde ağırlanıyor

İstiklâl Marşımızın Kabulünün 102. Yıldönümü Kutlandı

İstiklâl Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edilişinin 102. Yıldönümü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü etkinlikleri yapılan program ile kutlandı.

GELİRİ TEV BURSLARINDA KULLANILACAK

Salı günü akşamı, TEV’in depremzede çocuklar için burs olarak vereceği gelire katkı amacıyla Denizli Barosu Çocuk Hakları Komisyonu tarafından bir konser düzenleniyor.

Müdür Ekici Kale İlçesini Ziyaret Etti

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ilçe ziyaretleri kapsamında Kale ilçesinde bulunan okul ve eğitim kurumlarını ziyaret etti.

PAÜ RİGİD Teknoloji Takımı Teknik Geziye Katıldı

Rigid Teknoloji Takımı için Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca organize edilen HAVELSAN, ASELSAN, TÜBİTAK SAGE ve KOSGEB’i kapsayan teknik bir gezi 20 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşti. 

PAÜ’lü Öğretim Üyeleri Dim Mağarasını İnceleyecek

PAÜ öğretim üyeleri tarafından hazırlanan “Dim Mağarası’ndan (Alanya-Antalya) Alınan örnekler ile hazırlanan proje TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazandı.

Pamukkale Halk Eğitimi Merkezine Hayırsever Katkısı

hAYIRSEVER HACIKAPLANLAR MAHALLESİNDE BULUNAN binanın bodrum katında bulunan 4 oda ve 3 lavabodan oluşan 182,5 m² alanLI YERİNİ, 10 YILLIĞINA pAMUKKALE HALK EĞİTİM MERKEZİNE BEDELSİZ VERDİ

Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Hayat Boyu Öğrenme Değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici başkanlığında yapıldı.

Depremzede Öğrencilerimiz Zoru Başaracak

Eğitim Danışmanı Barış Balcı, depremzede öğrencilere; kendilerine yeni hedefler belirleyip yeni rutinler oluşturmaları önerisinde bulundu.

TIMSS’e İlimizde 4 Okuldan 103 Öğrenci Katılacak

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici başkanlığında, Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması (TIMSS) toplantısı gerçekleştirildi.

PAÜ’de Uzaktan ve Çevrim İçi Mesleki Gelişim Programları Başlıyor

PAÜ ve Pamukkale Teknokent ev sahipliğinde Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) destekleri ile gerçekleştirilecek programların 7-14 Mart tarihleri arasında başvuruların alınacak

Promosyon İhale Sürecini Titizlikle Takip Ediyoruz

Geçtiğimiz günlerde, promosyon konusundaki çalışmaları takip ettiklerini belirten PAÜ Promosyon Platformu, olayın “oldu bittiye” getirilmemesini ve şeffaf yapılmasını istedi

Psikososyal Destek Ekibi Elbistan’a Gidiyor

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri Denizli 'Psikososyal Destek Hizmetleri Ekibini uğurladı.

Rektör Kutluhan’dan Destek Ziyareti

PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan iletti. Rektör Prof. Dr. Kutluhan, deprem bölgesinde yer alan üniversitelerin rektörleri ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

TEV, Afetzede 1.000 yeni öğrenciye daha umut olacak

TEV Denizli Sube Baskanı Tayfun Özgül; “Türkiye’nin köklü vakıflarından Türk Eğitim Vakfı, depremden etkilenen eğitim çağındaki gençler için tüm imkanlarını seferber ediyor.”

PAÜ YÖNETİMİNE DEPREM TESTİ ÇAĞRISI 

ÜNİPERSEN PAÜ Temsilcisi Erhan Aran, PAÜ kampüsünde yer alan binaların depreme dayanıklılığı ve risk faktörlerinin belirlenmesi çağrısında bulundu

Öğrenciler için Mobil Deney Çantası Tasarlandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, PAÜ ve DSO iş birliği ile ilimizdeki birleştirilmiş sınıflı ilkokullarda öğretmen ve öğrencilerin kullanımına yönelik Mobil Deney Çantası tasarlandı.

Halk Eğitimi Merkezleri Üretim Yapıyor

Denizli’nin dört bir köşesindeki halk eğitimi merkezleri yaptıkları üretimlerle depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek oluyor.

Denizli Koleji'nden bir Etkinlik Daha...

İlimizin başarılı eğitim öğretim okullarından Denizli Koleji, “LGS Maraton Programı” düzenledi. Okul, rehberlik etkinlikleri ile öğrencileri geleceğe hazınlıyor

Ücretsiz Yemek Uygulaması Başladı

Milli Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen ücretsiz yemek hizmetinden; taşımalı eğitim kapsamındaki anaokulu ile anasınıfındaki öğrenciler yararlanmaya başladı. 

Deprem Bölgesine Soba ve Hijyen Maddesi Üretiyorlar

Asrın afeti depremden etkilenen 11 ilimize Denizli Valiliği ve AFAD koordinesinde Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilk günden itibaren desteklerimiz devam ediyor.

Meslek Liseleri Ekmek Üretiyor

Sema-Abdurrahman Karamanlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kurulan tam teşekküllü fırında, Depremzedeler için roll ekmek, normal ekmek, tam buğday ve çeşitleri üretiliyor