SMA hastası Arya bebek yararına kermes düzenlendi

SMA hastası Arya bebek yararına kermes düzenlendi

Kermesi Sosyal medyada aktif olan Pamukşeker yemek grubu ve Denizli'nin Güçlu Kadınları isimli topluluklar birlikte düzenlediler.

Kermese Denizli hatta şehir dışından yoğun ilgi vardı. Şehir dışında olan grup üyeleri bile Arya bebek yararına satılması için giysi vb. ürünler göndererek destek oldular. Sabah saat 10'da başlayan kermeste birkaç saat içerisinde ürünlerin büyük çoğunluğu tükendi.

Pamuk Seker yemek grubu kurucusu Tugba Ün "Harıka bır etkinlikti. Topluluk yöneticilerimizden Sevgi Yaşar önderliğinde organize olduk. Kendisine ve katkı sağlayan ismini burada sayamadığım tüm üyelerimize çok teşekkür ederim. Topluluk yöneticilerim ve emeği geçen tüm destekçilerimizin yüreklerine sağlık. Yorucu ama bir o kadar da duygu dolu bir gündü. Umarım desteğimiz Arya bebeğimize bir umut olur, destekler artar ve Arya bebeğimiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve umarım daha nice etkinliklerde birlikte oluruz. Ayrıca Arya bebek için etkinlikler yapılmasına izin veren Denizli Valiliğimize ve kermesin düzenlendiği yeri tahsis eden Pamukkale belediyemize de teşekkür ederiz" dedi.