Sema Silkin Ün ;Denizli halkını sofraya buyur etti

Sema Silkin Ün ;Denizli halkını sofraya buyur etti

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarla temasında millet ittifakında yer alan altı siyasi partinin bütün nefislerini ayaklar altına alarak bu birlikteliği kurduğunu anlatan Ün, “Anneler sofralarını doldurmak için bizi bekliyor” dedi.


Millet İttifakı CHP Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, mahalle gezileri kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla dertleşiyor. Sokak sokak karış karış şehri gezen Ün, 15 Mayıs sonrası Türkiye'yi refaha kavuşturacaklarına olan inancını dile getirdi. Vatandaşların artık geçinemediklerine dair kendisine aktardığı şikayetler üzerine konuşan Ün, "Biz Cumhur İttifakın’a ‘kurtlar sofrası’ diyoruz. Onların kurduğu ittifak, liyakatsiz yöneticilere bırakılmış durumdadır. Bizim Halil İbrahim Soframız ise tamamen milletimize bağlı, vatandaşlarımızın çıkarlarını, evini, işini, aşını düşünen bir sofra" vurgusu yaparak, "Beni gelinden ziyade kızları gibi gören Denizlili vatandaşlarımızın hepsini Halil İbrahim Soframıza davet ediyorum “ ifadesini kullandı. 

“BU İKTİDAR GİDERSE HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUR”
Millet İttifakı’nın bütün değerlere sahip çıkacağını belirten CHP Denizli Milletvekili Adayı Sema Silkin Ün, “Çarşı pazar her yer ateş pahası, anneler kaygılı durumda, sofrayı doldurmak, evlatlarını doyurmak istiyorlar. Ama bu iktidarın umurunda değil. Onları düşünmedikleri için de sürekli bir tehdit politikası izliyorlar. ‘Biz gidersek şöyle olur, böyle olur’ diye vatandaşı tedirgin ediyorlar. Bu iktidar giderse inanın her şey çok daha güzel olur. Belediyeleri teslim ettiniz, hiçbir sorun yaşandı mı? İnancınıza yönelik sıkıntılar yaşadınız mı? Hayır! Millet İttifakı, milletimizin bütün değerlerine sahip çıkacak. Sizleri istismar edenlere karşı, bizler hizmet etmek için yola çıktık. Var gücümüzle sizler için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz ” ifadelerini kullandı.