Pamukkale’de bahar bakımı yapılıyor

Pamukkale’de bahar bakımı yapılıyor

Pamukkale’de bahar bakımı yapılıyor

(İHA) - Pamukkale Belediyesi, bahar aylarının gelmesiyle ilçe genelinde park alanlarında bakım çalışmalarına hız verdi. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Pamukkale’mizdeki park ve yeşil alanlarda bahar bakımına başladık. İlçemizi tertemiz, çiçek gibi yapmak için park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz sahaya indi” dedi.

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte tüm Pamukkale ilçesine de bahar havası hâkim oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, göreve gelir gelmez ilçe halkına verdiği sözleri tutmak için tüm ekibiyle gece gündüz çalışırken, rutin belediyecilik işlerine de hız verdiklerini açıkladı. Pamukkale Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Pamukkale genelinde kaldırımlardaki yabani ot temizliği ile birlikte 61 mahallenin tamamında bulunan 667 park alanında, otomatik sulama sistemlerinin bakımları, çim biçme, tırpan, çiçek dikimi, gübreleme, çocuk oyun alanları ve parklardaki spor aletlerinde bakım onarım, kumların yenilenmesi çalışmalarına başladı.

“Pamukkale’ye bahar geldi”
Bahar mevsiminin gelmesiyle, Pamukkale’nin her bir köşesini bahara yakışır hale getirmek için tüm ekiplerini sahaya indiren Belediye Başkanı Ali Rıza Ertemur, “Pamukkale’miz, coğrafi yapısı olarak geniş bir alana sahip. İlçe halkımızın öncelikli olarak en öncelikli talepleri park ve yeşil alanların bakımsızlığı idi. Pamukkale Belediyesi olarak, tüm ilçemizi bahar aylarına yakışır hale getirmek için tüm ekiplerimizi sahaya indirdik. Vatandaşlarımızın, güneşli havalarda gönül rahatlığı ile nefes alabilecekleri, çocuklarımızın doyasıya parklarda oyunlar oynayabilmesi için tüm park ve yeşil alanlarımızda bakım çalışmalarına başladık. Pamukkale’ye bahar geldi. Parklarımız ve yeşil alanlarımızın bakım çalışmaları en kısa sürede tamamlayarak, ilçemizin her bir noktasını çiçek gibi yapmış olacağız” dedi.