Pamukkale Belediyesi

PAMUKKALE’DE VEZNELER HAFTA SONU AÇIK OLACAK

Vatandaşlar 26 Kasım 2022 Cumartesi ve 27 Kasım 2022 Pazar günleri 09.00-17.00 saatleri arasında ödemelerini yapabilecek. 

BAŞKAN ÖRKİ ÖĞRETMENLERİ UNUTMADI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi öğretmenlerle bir araya geldi.

BAŞKAN ÖRKİ “ÇOCUKLARIMIZ BİZİM UMUDUMUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Pamukkale’de yaşayan tüm çocuklara daha güzel bir ilçe bırakmak için gereken ne varsa yapıyoruz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, umutlarımız ve her şeyimiz” dedi

BAŞKAN ÖRKİ’DEN ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, her yıl 20 Kasım’da kutlanan Dünya Çocuk Hakları Günü ile ilgili mesaj yayımladı.

PAMUKKALE BELEDİYESİNDEN HALI SAHA ATAĞI

Pamukkale Belediyesi ilçede yaşayan gençlerin spor yapmasına imkân sağlamak amacıyla tesisleşme konusunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

PAMUKKALE BELEDİYESİNDEN YENİ BİR KURS MERKEZİ DAHA

Pamukkale Belediyesi yılın her döneminde ücretsiz kurslar açmaya devam ederken, ilçedeki mevcut kurs merkezi sayısını da artırıyor.

VERGİ ÖDEMELERİNDE 30 KASIM SON GÜN

Yılda 2 dönem halinde yapılan Emlak, Çevre Temizlik, İlan Reklam vergilerinin 2022 yılı ikinci dönem ödemelerinin son günü 30 Kasım 2022.  Pamukkale Belediyesi, vatandaşlara kolaylıklar sağlıyor

PAMUKKALE BELEDİYESİNDEN HAYVANCILIK SEKTÖRÜNE DESTEK

Pamukkale Belediyesi, her konuda olduğu gibi hayvancılık konusunda da çalışmalara imza atıyor.

11 BİN 11 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Pamukkale Belediyesi, 11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü’nde 11 mahallede 11 bin 11 fidanı toprakla buluşturdu. Başkan Örki, “Bugün dikilen fidanlar Türkiye’nin yüz yılına atılan eserler olacak” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ 10 KASIM’A ÖZEL FOTOĞRAF SERGİSİ AÇTI

Pamukkale Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yılında “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Fotoğraf Sergisi” açtı.

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 10 KASIM MESAJI

Başkan Avni Örki, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümü ile ilgili olarak yayımladığı mesajda, “Büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü her gün daha çok özlüyoruz” dedi.

PAMUKKALE BELEDİYESİ’NİN EĞİTİM YARDIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Pamukkale Belediyesinin önceki yıllarda olduğu gibi 2022-2023 eğitim öğretim döneminde de ortaokul ve lise öğrencilerine vereceği eğitim yardımı başvurularının sonuçları açıklandı

KOCAÇUKUR DÜNYACA ÜNLÜ ŞEFLERİ AĞIRLADI

Pamukkale Belediyesi, Denizli Genç Aşçılar Derneği ile ortaklaşa düzenlediği “2. Denizli Uluslararası Yemek Yarışması ve Barbekü Festivali”nin finali Kocaçukur Tesisleri’nde gerçekleştirildi

PAMUKKALE BELEDİYESİ 10 ADET "PAMUKKALE" RENKLİ TOGG ALACAK

Pamukkale Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısında alınan karara göre satışa başlandığında 10 adet "Pamukkale" renkli araç Pamukkale Belediyesi bünyesine kazandırılacak.

KOCAÇUKUR BARBEKÜ FESTİVALİNE SAHNE OLACAK

Pamukkale Belediyesi, Denizli Genç Aşçılar Derneği ile birlikte “2. Denizli Uluslararası Yemek Yarışması ve Barbekü Festivali” düzenliyor.

GÖLEMEZLİDE YOLLARA PARKE TAŞI DÖŞENDİ

Belediye Başkanı Avni Örki, Gölemezli Mahallesi sokaklarının tozdan çamurdan kurtarıldığını belirterek, “İlçemizdeki her mahallemizin güzelliğine güzellik katıyoruz” dedi.

BOCCE’DE PAMUKKALE BELEDİYESPOR ŞAMPİYON OLDU

Mavi-beyazlı kulüp Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu 2. Lig müsabakaları sonunda şampiyon olarak 1. Lig’e yükselirken, Yağmur Kalınbaldır ise milli takıma seçildi

Pamukkale’de sporla dolu Cumhuriyet Bayramı yaşandı

Pamukkale Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı spor etkinlikleriyle yoğun olarak geçirdi. Ayak tenisi, futbol, masa tenisi ve dart turnuvaları düzenlendi

PAMUKKALELİ TOGG BEĞENİ TOPLADI

Cumhuriyet’in 99. Kuruluş yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’un “Pamukkale” rengi en çok beğenilen oldu.

29 EKİM CUMHURİYET KORTEJİ OLUŞTURDULAR

Pamukkale Belediyesi destekleriyle geleneksel hale gelen "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Motosiklet Turu" yoğun katılımla gerçekleşti.

PAMUKKALE BELEDİYESİNDEN CUMHURİYETİN 99. YILINA ÖZEL SERGİ

Pamukkale Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 99. Yıl dönümünde “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Atatürk Sergisi” konulu fotoğraf sergisi açtı.

BAŞKAN ÖRKİ’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“İŞGALDEN CUMHURİYET”E OYUNU LİSELİLERLE BULUŞTU

Pamukkale Belediyesi, Cumhuriyetimizin 99. Kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında “İşgalden Cumhuriyet’e” adlı oyunu liselilerle buluşturdu.

PAMUKKALE BELEDİYESPORLU DARTÇILAR 12 MADALYA KAZANDI

Pamukkale Belediyesporlu dartçılar hafta sonunda Kemer’de yapılan Türkiye Şampiyonası’ndan 12 madalya ile döndü.

PAMUKKALE’YE HAYRAN KALDILAR

Pamukkale Belediyesinin ev sahipliğinde yapılan Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 38. Olağan Meclis Toplantısı için ülkemizin dört bir yanından gelen misafirler Pamukkale’ye hayran kaldı.

SEYİR TEPESİ OTOMOBİL FESTİVALİNE SAHNE OLDU

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı Seyir Tepesi Şehir Ormanı hafta sonunda önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

PAMUKKALE BELEDİYESİ TÜRKİYE SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ'NE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Pamukkale Belediyesi, üyesi olduğu Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 38. Olağan Meclis Toplantısı ve İklim Krizine Karşı Kentsel Adaptasyon toplantısına ev sahipliği yaptı.

PAMUKKALE BELEDİYESİ SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

21-23 Ekim 2022 tarihlerinde düzenlenecek olan programda, birliğin 120 üye belediyesinden belediye başkanları, akademisyenler ile birçok önemli isim katılım gösterecek.

SEYİR TEPESİ OTOMOBİL FESTİVALİ 2 GÜN SÜRECEK

Başkan Örki, 22-23 Ekim 2022 tarihinde Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nda, “Denizli Pamukkale Seyir Tepesi Otomobil Festivali”ne ev sahipliği yapacaklarını belirterek, modifiye araç tutkunlarını festivale

MİLLİ SPORCULAR BAŞKAN ÖRKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Pamukkale Belediyespor Kulübü’nün geçen ay şampiyonluk ve önemli derece elde eden milli sporcuları, Belediye Başkanı Avni Örki’yi makamında ziyaret etti