Pamukkale Belediyesi

KEKİK VE LAVANTA FESTİVALİ’NE İLGİ YOĞUN OLDU

Pamukkale Belediyesi tarafından dünyanın kekik merkezi Gözler’de düzenlenen ve iki gün süren festival coşkusu tüm ilçeyi sardı.

KIRKPINAR’DAN ALTIN MADALYA İLE DÖNDÜ

Pamukkale Belediyesporlu Beytullah Sarı, 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde tozkoparan boyunda 198 sporcu arasında birinci olarak altın madalya kazandı.

PAMUKKALE’DE KEKİK VE LAVANTA FESTİVALİ COŞKUSU YAŞANDI

Pamukkale Belediyesi, kekik merkezi olan Gözler’de Kekik ve Lavanta Festivali düzenledi.

KIRKPINAR’DA ER MEYDANINA ÇIKIYORLAR

Pamukkale Belediyespor’un başarılı pehlivanları, Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde kol bağlayacak. Er meydanında boy gösterecek olan Pamukkaleli güreşçiler kendi boylarında oldukça iddialı. 

PAMUKKALE BELEDİYESİ KEKİK VE LAVANTA FESTİVALİ DÜZENLİYOR

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Kekik ve lavantanın diyarına yakışacak bir festival düzenliyoruz. Tüm vatandaşlarımızı bu festivalimize bekliyoruz” dedi.

PAMUKKALE’DE YAZ SPOR KURSLARI 2.ETAP BAŞVURULARI BAŞLADI

Pamukkale Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yaz tatilinde de gençlerin boş zamanlarını spor yaparak geçirmesi amacıyla açtığı ‘Yaz Spor Kursları’nın ikinci etap başvuruları başladı

Anafartalar'da üst yapı çalışması tamamlandı

Denizli tarihindeki en büyük yol ihalelerinden biri olan Anafartalar ve Dokuzkavaklar Mahalleleri ile ilçenin en yoğun nüfusa sahip mahallelerinden olan Anafartalar’da üstyapı çalışmaları bitti

 Pamukkaleli kick bokscular milli takımda

Pamukkale Belediyespor Kick Boks Takımı, 20-27 Haziran tarihleri arasında Kocaeli’nde gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında 1 altın 1 gümüş madalya kazandı.

Erasmuslu gençler Pamukkale’de buluştu

Erasmus Gençlik Değişimi projesi çerçevesinde Romanya, Litvanya, Letonya ve Türkiye'den gençler Pamukkale Belediyesi’nin daveti üzerine Pamukkale'de bir araya geldi.

Karşıyaka Mahallesinde üst yapı bitiriliyor

Pamukkale Belediyesi, Karşıyaka Mahallesi’nde ki üstyapı çalışmalarının yüzde 95’ini tamamladı.

BAŞKAN ÖRKİ’DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Örki, mesajında,“Ailemizin temel direği olan tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyorum

Pamukkale’de gençler bu yaz kurslara doyacak

Pamukkale Belediyesi, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte ilçedeki 4-18 yaş aralığındaki gençlere yönelik hem öğretici hem de yeteneklerini geliştirici birbirinden farklı kurslar düzenliyor.

VOLEYBOL TAKIMI’NDA İMZALAR ATILDI

Kadınlar 2. Voleybol Ligi 6. grubunu 3. sırada tamamlayan mavi beyazlı takım, yeni sezon için sözleşmeler imzaladı.

MEB YARDIMCISI PAMUKKALE'DE İNCELEME YAPTI

Pamukkale Belediyesi’nin eğitime yaptığı en büyük desteğe Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz’dan övgü dolu sözler geldi.

Pamukkale Belediyesi ilk buğday hasadını gerçekleştirdi

Denizli'de Pamukkale Belediyesinin üreticilere yem ve tohum desteği sağlamak adına hayata geçirdiği projede, belediyeye ait arazide ilk buğday hasadı gerçekleştirildi.

Pamukkale Belediyesporlu güreşçiler kupaya doymuyor

Pamukkale Belediyesporlu pehlivan Beytullah Sarı, katıldığı yağlı pehlivan güreşlerinde kategorisinde birinciliği almadan geri dönmüyor.

BİR PAKET MUTLULUK PAMUKKALE’DE

Dünyanın dört bir tarafından çocukların yüzlerini güldürmeyi amaç edinen Bir Paket Mutluluk Derneği Pamukkale Belediyesi’nin katkılarıyla ilçedeki minik öğrencilere karne hediyeleri takdim etti.

Pamukkale futbol turnuvasında kazanan dostluk oldu

Üç hafta süren Pamukkale Dostluk Kupası, dün akşam oynanan final maçları ile sona erdi. Dostluk Turnuvasında 32 takımdan 350 sporcu ter dökerken, kazananlar ise ödüllerini aldı.

Pamukkaleli sporcular Başkan Örki’yle buluştu

Pamukkale Belediyespor Onursal Başkanı ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Pamukkale Belediyespor’un madalya ve kupa kazanan sporcularıyla buluştu.

Pamukkale Belediyesi çevre hassasiyetiyle takdir topluyor

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, belediye olarak çevreye karşı sorumluluklarının her zaman bilincinde olduklarını belirterek; “Çevre en önemli önceliğimiz. devamı da gelecek” dedi.

BEYTULLAH SARI ALTIN MADALYAYA ABONE

Pamukkale Belediyesporlu pehlivan Beytullah Sarı, katıldığı yağlı pehlivan güreşlerinde altın madalyaya abone oldu.

Pamukkale Belediyesi Çevre Günü etkinliği düzenledi

Pamukkale Belediyesi, Türkiye Çevre Haftası’na özel program düzenledi. Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nda, ilkokul öğrencilerinin katılımıyla birbirinden özel etkinlik gerçekleştirdi

Pamukkale Belediyesi üstyapıda sona yaklaşıyor

Pamukkale Belediyesi, Anafartalar ve Dokuzkavaklar Mahallesi’ndeki üstyapı çalışmaları sona yaklaştı. Belediye Başkanı Avni Örki, “İlçemizin her bir köşesini güzelleştirme çalışmalarımız sürüyor” dedi

SEYİR TEPESİNDE KARADENİZ FIRTINASI

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı olan Pamukkale Belediyesi Seyir Tepesi Şehir Ormanı önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

PAMUKKALE’DE KARADENİZ RÜZGÂRI ESECEK

Pamukkale Belediyesi’nin ev sahipliğinde Seyir Tepesi Şehir Ormanı’nda bu pazar Karadeniz rüzgârı esecek.

Pamukkale’de vezneler hafta sonu açık olacak

Pamukkale Belediyesi Emlak vergisi için hafta sonu vezneleri açık tutacak. Vatandaşlar 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günleri 10.00-16.00 saatleri arasında ödemelerini yapabilecek.

Gençler müzik festivalinde coştu

Pamukkale Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Hakkı Dereköylü Güzel Sanatlar Lisesi 11. Ulusal Popüler Müzik Festivali düzenledi.

KARASİNEKLE MÜCADELE SÜRÜYOR

Pamukkale Belediyesi’nin yıllardır devam ettirilen ve ödüllü projelerinden olan Karasinekle İpli Mücadele çalışmaları sürüyor.

 Pamukkale’nin tanıtımına katkı sağlayacak ofis hizmete açıldı

Pamukkale Belediyesi tarafından hem ilçe hem de il turizmine büyük bir değer daha kazandırıldı.

PAMUKKALE’DE MOTOSİKLET ŞÖLENİ YAŞANDI

Pamukkale Belediyesi’nin destekleriyle, Denizli Motosiklet Sürücüleri ve Sporları Kulübü Derneği işbirliğinde “Atatürk’ü Anma Büyük Ege Sürüşü” gerçekleştirildi.