Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık olacak

Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık olacak

Pamukkale Belediyesi’nde vezneler hafta sonu açık olacak

(İHA) - Pamukkale Belediyesi’nde, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1. taksit ödemelerinin son haftası olan 25-26 Mayıs tarihlerinde vezneler açık olacak.

Pamukkale Belediyesi tarafından, Mayıs ayının ilk haftası, Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi birinci taksit ödemelerinin başladığı hatırlatıldı. Vergi ödemelerinin birinci taksit süresi 31 Mayıs 2024 Cuma günü sona erecek. Pamukkale Belediyesi, vatandaşlara kolaylık sağlamak adına, 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri veznelerini açık tutacak. Açıklamada, “Vatandaşlarımız, vergi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için Pamukkale Belediyesi olarak, 25 Mayıs 2024 Cumartesi ve 26 Mayıs 2024 Pazar günleri, YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerimiz, Atatürk Caddesi, Deliktaş ve Aktepe Sosyal Tesisleri’nde bulunan veznelerimiz 09:00-17:00 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet verecek” ifadeleri yer aldı.
Hafta içi ödemeler alınmaya devam ediyor
Pamukkale Belediyesi’nden yapılan açıklamanın devamında şunlar kaydedildi; “Pamukkale halkının vergi dönemlerinde, sıkıntı yaşamamaları adına her türlü ödeme kolaylığı sunuyoruz. Vatandaşlarımızın Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1.taksit ödemelerini geçirmemeleri adına, 25-26 Mayıs 2024 Cumartesi-Pazar günleri veznelerimiz açık olacak. Vergi mükellefi olan vatandaşlarımız için Emlak, Çevre-Temizlik ve İlan-Reklam Vergisi 1. taksit ödemelerini, hafta içi mesai saatleri içinde, YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra Atatürk Caddesi’nde, Deliktaş ek hizmet binasında, Aktepe Sosyal Tesisleri’nde ve Tapu Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden yapılabiliyor. Belediye veznelerinden nakit olarak ya da resmi internet sitesi e-belediye uygulamasından mükellef sicil numarası veya kimlik numarasıyla vatandaşlarımız kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebilirler.”