Pamukkale Adayı Pekdemir, hizmet sözü için belge imzaladı

Pamukkale Adayı Pekdemir, hizmet sözü için belge imzaladı

Pamukkale Adayı Pekdemir, hizmet sözü için belge imzaladı

(İHA) - AK Parti Pamukkale Adayı Halil Pekdemir, seçim çalışması kapsamında, “Belediye imkanları ile yapılabilecek her şeyin altına imzamı atarım” dedi. Pekdemir, bir site yönetiminin sorunları ile ilgili hazırladığı listeyi imzalayarak “Ben hepsini çözerim” şeklinde konuştu.

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, bölgesindeki seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çalışmalarının daha ilk başından itibaren vatandaşlarla buluşmalarında belediyecilik üstesinden gelemeyeceği hiçbir şey olmadığını belirten Pekdemir, bir site yönetiminin çözülmesini bekledikleri sorunlardan oluşan listenin altına imzasını atarak, bu söylemindeki ciddiyetini ortaya koydu. “Ben yapamayacağım hizmetin sözünü vermem” diyen Aday Halil Pekdemir’in bu tavrı seçmen gözünde olumlu yönde değerlendirildi. Ziyaretlerinde önceliğinin her zaman vatandaşlarının konforu ve yaşam standartları olduğunun altını çizen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, “Halkın sorunu, benim sorunumdur” mottosuyla seçim kampanyasını sürdürüyor.

“Açık konuşuyorum, doğru konuşuyorum”
Ayrıca Pekdemir, “Vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştırmak ve şehri daha yaşanabilir hale getirmek için elimden geleni yaparım. Ben her toplantıda açık açık söylüyorum. Belediye imkanları ile çözülebilecek tüm sorunların sözünü verebilirim. Ancak bunun aksi durumlarda da ilgili kurumlar ile irtibata geçer, sonuna kadar da takip ederim. Kimsenin bundan kuşkusu olmasın” söylemleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.