Milletvekili Ün, Denizli şehidini meclis kürsüsünden andı

Milletvekili Ün, Denizli şehidini meclis kürsüsünden andı

Gelecek Partisi Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kürsüsünden Irak'ın kuzeyinde şehit olan askerleri andı

Gelecek Partisi Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kürsüsünden Irak'ın kuzeyinde şehit olan askerleri andı. Milletvekili Ün, “PKK'yla girdikleri mücadele sonrası şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kürsüsünden seslenen Gelecek Partisi Denizli Milletvekili Sema Silkin Ün, “Dün akşam saatlerinde terör örgütü PKK'yla girdikleri mücadele sonrası şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Ateşin düştüğü, o hep bahsettiğimiz sıvasız evlerden, sıvasız baba ocaklarından biri de Denizli'mizdeydi. Bir diğer evladı da gazi olan Serinkan ailemize tekrar başsağlığı diliyorum. Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Mehmet Serinkan'ın ruhu şad olsun; babası Ali, annesi Rabia ve eşi Çilem kardeşimize tekrar başsağlığı diliyorum. Rabb'im Sabırlar versin.” diye konuştu.