Mesut Sarıbaloğlu : Teşekkür Ederim, Başaracağız

Mesut Sarıbaloğlu : Teşekkür Ederim, Başaracağız

MHP Buldan Belediye Başkan Adayı  Mesut Sarıbaloğlu teşekkür mesajı yayımladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Buldan Belediye Başkan adayı Mesut Sarıbaloğlu olarak açıklandı. Buldan Belediye Başkan adayı gösterilen  Mesut Sarıbaloğlu teşekkür mesaj yayımladı. 

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, 3 il, 10 büyükşehir ilçe ve 42 ilçe olmak üzere ismi kesinleşen 55 belediye başkanı adayını daha açıkladı. Mesut Sarıbaloğlu Buldan ilçesinde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak ilan edildi.   

MHP Buldan Belediye Başkan Adayı  Mesut Sarıbaloğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:

Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve Bilge Liderimiz Sayın Dr. DEVLET BAHÇELİ beyefendinin takdirleriyle 2024 yılı gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçiminde; Beni MHP den Cumhur ittifakından BULDAN Belediye Başkan adayı gösterdikleri için çok teşekkür ederim. Denizli MHP İl başkanımız Mehmet Ali YILMAZ’A ilçe Başkanımız İbrahim AKSÜT’ e teşkilatımızın tüm mensuplarına bizleri bu süreçte görmek isteyen tüm buldan halkına teşekkürlerimi sunarım. 

Şahsım ve Buldan Cumhur ittifakı olarak bize verilen bu görevi layık olmak için bu günden itibaren var gücümüzle,  gece, gündüz demeden çalışacağız. Rabbim'in izni, seçmenlerimizin teveccühleri ile bu işi başaracağız ve bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz” diye ifade etti.