MEMLEKET PARTİSİ SEÇİME HAZIR

MEMLEKET PARTİSİ SEÇİME HAZIR

Önümüzdeki genel seçimlerin yapılamasına az bir zaman kala Memleket Partisi seçim çalışmalarına hız verdi

Memleket Partisi İl Başkanı Erhan Derici, “Son tahlilde seçimler 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak gibi görünüyor. Memleket Partisi olarak biz 2023 yılına “seçim yılı” olarak baktığımız için Haziran’da ya da öncesinde yapılacak her seçime de kendimizi hazırlamış durumdayız.” dedi

Geçtiğimiz günlerde Kale ve Tavas bölgesinde bir dizi çalışma yapan, Pazar ve çarşidı halk ile görüşerek sohbet eden Memleket Partisi heyeti, seçimlere az bir zaman kala halkın nabzını tutmak için sahaya indi.

Halkın büyük ilgisine mazhar olduklarını dile getiren Memleket Partisi Denizli İl Başkanı Erhan Derici, “Bundan yaklaşık iki yıl önce 17 Mayıs 2021’de partimizi kurduğumuzdan bu yana gerek Denizli’de gerekse de Türkiye’de önce örgütlerimizi kurmak, sonra da genişletmek adına çalışmalar yürüttük. Pek çok Sivil Toplum Kuruluşunu ziyaret ettik, birçoğunun da ziyaretini kabul ettik. Daima vatandaşlarımızla birlikte olabilmek için çaba gösterdik. Daha dün Beyağaç, Tavas ve Kale ilçelerimizde pazar yerlerini ziyaret ettik. Yüksek enflasyon ve Türk Lirasının değersizliği yüzünden  vatandaşlarımız çok mutsuz ve umutsuz bir durumda. Herkes 20 yıldır ülkeyi tek başına yönetenlerin artık bu işi beceremediğinde ve değişmesi gerektiğinde hemfikir. Artık bu çok net! Elbette vatandaşlarımızın bu umutsuzluğunun tek sebebi mevcut iktidar da değil. Yıllardır alternatif olması gereken beceriksiz muhalefet de en az iktidar kadar bu umutsuzluğun sorumlusudur!” şeklinde konuştu.

Başkan Derici açıklamalarında daha sonra şunları söyledi; “Memleket Partisi olarak “Yeni Bir Seçenek” olma iddiasıyla çıktığımız bu yolda geçtiğimiz yılın Şubat ayından beri seçimlere katılma hakkını elde etmiş bulunuyoruz.  Bu nedenle vatandaşlarımıza yüksek sesle şunu söylüyoruz “Umutsuzluğa yer yok! Çünkü artık seçenek var! Memleket Partisi var! Bundan sonra kimseye kerhen oy vermek zorunda değilsiniz! Aklınız ve kalbiniz kimi işaret ediyorsa lütfen sandığa gidin ve oyunuzu ona verin!” 

ARTIK MEMLEKET PARTİSİ VAR

Bir önceki seçimde en yüksek ikinci oyu almış olan Genel Başkanımız Sn.Muharrem İnce bu süreçte deneyimi ve hitabet yeteneğiyle en öne çıkan aday konumundadır. Ülkemizin ihtiyaçlarını milletvekili olduğu dönemden bu yana çok iyi etüt etmiş ve çözüm yollarını da partimizin yetkin kadrolarıyla birer birer projelendirmiş durumdadır. Vatandaşlarımız lütfen şuna emin olsunlar! Evet, ülkedeki pek çok şey vahim durumda! Evet başa kim gelirse gelsin bir enkaz devralacak ama biz bu durumu düzeltiriz! İki sene içinde ülkedeki kötü gidişatı durdurur, beş senede de Allah’ın izniyle şaha kaldırırız. Çünkü bizler, umutsuzluk nedir bilmeyen, bu toprakların en büyük devrimcisi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gidenlerin partisiyiz. İlhamımızı da o bir çift mavi gözden alıyoruz.”

Seçime doğru hızla ilerlerken, tüm imkansızlıklara ve medyada uygulanan ambargolara rağmen biz kendi gücümüze ve halkımızın ferasetine inanıyoruz. Dolayısıyla şunu inançla söyleyebilirim ki Memleket Partisi olarak evet biz bu seçime hazırız! Allah’ın izniyle kazanacağımıza da inanıyoruz!”