MAKSİAD TÜRKİYE GÜNDEMİNDE 

MAKSİAD TÜRKİYE GÜNDEMİNDE 

Denizli’de kurulan MAKSİAD İstanbul Şubesi ile ulusal bir dernek oldu.  MAKSİAD İstanbul Şubesi ilk genel kurulunu da gerçekleştirdi. 

MAKSİAD İstanbul Şubesi 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

MAKSİAD (Makine Sanayici İş Adamları Derneği) İstanbul Şubesi 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı, İstanbul’da yoğun katılımla gerçekleştirildi. Toplantı, BOF Hotel Business'de MAKSİAD Genel Başkanı Mehmet Sarı, AHİSİAD Genel Başkanı İbrahim Çam, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı İmdat Köseoğlu, IMES Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akar, ENOSAD Genel Sekreteri Tuncay Soydaş ve MAKSİAD üyelerinin katılımıyla düzenlendi. Genel kurulda, Kerim Koç İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkan Mehmet Sarı, yeni dönemde Kerim Koç ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek, MAKSİAD'ın ülke genelinde şubeleşme çalışmalarının devam ettiğini ve makine sektörünü daha da ileriye taşımak için kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı. Sarı, “Şubeleşmemiz ülkemizin her bölgesinde gerçekleşecek. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Makine sektörünü ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Şube Başkanı Kerim Koç ‘ MAKSİAD olarak İstanbul’da yeni dönemde farklı projelere imza atacağız. Yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İstanbul’da sektörümüz ile ilgili adımlar atacağız. Genel kurula katılarak destek veren kıymetli misafirlere teşekkür ederim. Bu destek, makine sanayisini ileriye taşımak için bize güç veriyor” şeklinde konuştu.