MAKSİAD Düsseldorf'taki Tube & Wire Fuarı'na Damga Vurdu

MAKSİAD Düsseldorf'taki Tube & Wire Fuarı'na Damga Vurdu

MAKSİAD Düsseldorf'taki Tube & Wire Fuarı'na Damga Vurdu

Makina Sanayici İş Adamları Derneği (MAKSİAD), Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Kablo, Tel İşleme Makinaları ve Aksesuarları Fuarı Tube & Wire'a damgasını vurdu. Fuara Denizli'den katılan 12 firma arasından 10 tanesi MAKSİAD üyesiydi.

MAKSİAD yönetim kurulu başkan yardımcısı Ferit Bozdemir ve Yönetim Kurulu üyesi Orhan Ödemiş üye firmaların stantlarını ziyaret ederek firma temsilcileriyle bir araya geldi. Katılan firma temsilcileri, kablo sektörü açısından önemli bir platform olan bu fuarda, yeni dönem yol haritasının belirlendiğini vurguladılar.  Fuara, katılımcılara yeni iş birlikleri ve global pazarlarda etkinlik gösterme fırsatları sunarken, Türk firmalarının da uluslararası arenada tanınırlıklarını artırmalarına yardımcı oluyor.  Katılımcılar verimli geçen iş anlaşmaları ve olumlu görüşmelerin ardından, Türkiye’ye sevinçle döneceklerini belirttiler

Messe Düsseldorf tarafından düzenlenen Tube & Wire Fuarı'na katılan MAKSİAD üyesi firmalar şunlar:

1. BOZ BROS DIŞ TİCARET AŞ

2. BOZDEMİR MAKİNA SANAYİ

3. ERSA DEMİR ÇELİK

4. FREKANS MAKİNA

5. İLKE ÇELİK METAL

6. KABLOMAK MAKİNA

7. PROTON OTOMASYON RCI 

8. SİNYOL BORU EKLEME PARÇALARI

9. UYGAR MAKİNA

10. VATMAK VATAN MAKİNA

MAKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sarı, "Yönetim kurulu olarak fuara katılan ilimizden pek çok firmayı yalnız bırakmadık. MAKSİAD olarak tüm sektör temsilcilerimiz için buradayız ve makina sektörü Denizli için yükselen bir yıldız olacaktır, sektör teknolojik  ve inovatik yeni yatırımlarla ve Denizli’yi dünyada temsil etmekle birlikte yeni istihdam alanları da oluşturmaktadır. 2024 ve 2025 yılları MAKSİAD yılı olacaktır. " diye konuştu.