KARACA'DAN DBBD’YE NEZAKET ZİYARETİ

KARACA'DAN DBBD’YE NEZAKET ZİYARETİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve CHP Genel Başkan Baş Danışmanı Prof. Dr. Muhammet Çakmak Denizli Belediye Başkanları Derneği (DBBD)’ni ziyaret ettiler.

DBBD Başkanı Tuncer Tunçbilek, Başkan Yardımcısı İsmail Yarımca, Yönetim Kurulu Üyesi Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’in de aralarında olduğu yönetim kurulu üyeleri CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve beraberindekileri karşıladılar.

DBBD’nin geçtiğimiz günlerde yapılan Genel kuruluna meclis çalışmaları nedeniyle katılamayan ve buna bağlı olarak bir nezaket ziyaretinde bulunan CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca yönetim kurulu üyeleriyle sohbet ederek, bilgi aldı. 

Karaca ve beraberindekilere derneğin kuruluş amacı ve çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren DBBD Başkanı Tuncer Tunçbilek her partiden üyelerinin olduğunu doğal olarak partiler üstü bir yapıya sahip olduklarını belirterek “Belediye Başkanlarımızın özlük hakları, sosyal hakları ve özellikle emeklilikleri ile ilgili sorunların çözülmesi konusunda çalışmalarımız var. Belediye Başkanlarının emeklilik maaşlarının belli bir statüye kavuşturulması konusunda taleplerimiz var. Yeşil pasaportla ilgili çalışmalar da var. Bugüne kadar taleplerimizin bir kısmı karşılandı ve bahsettiğimiz konularla ilgili iyileştirme çalışmaları yapılıyor. Mecliste desteklerinizi bekliyoruz,” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca “ Denizli Belediye Başkanları Derneği’nin yeni seçilen yönetim kurulunu kutluyor ve başarılar diliyorum. Belirttiğiniz konularda üzerimize düşeni yapacağımızdan kuşkunuz olmasın,” dedi. 

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız da DBBD Yönetim Kurulunu ziyaret etmişti.