İYİ Parti Kale ilçe Kongresi Yapıldı

İYİ Parti Kale ilçe Kongresi Yapıldı

İYİ Parti Denizli’de birbiri ardına kongre sürecini gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda kongrenin yapıldığı son ilçe Kale oldu.

Kale İlçe Binasında gerçekleşen kongreye İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık, il yönetimi, ilçe yönetimi, CHP İlçe Başkanı Süleyman İnce, Demokrat Parti İlçe Başkanı Şuayip Sarıtaş, partililer ve davetliler katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Ayşe Tomaşoğlu yaparken; Divan Başkan Yardımcılıklarını Eza Koray Dinçer, Süleyman Kaynar, Necati Tahal ve İbrahim Afatoğlu yaptı. Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Başkan Coşkun Güven Tazeledi

İYİ Parti Kale İlçe Başkanı Ali Coşkun ilçede gerçekleştirilen 3. Olağan Kongrede, yeniden aday olarak seçimi kazandı. Kongrede üyelere hitap eden Başkan Ali Coşkun, ilk günkü heyecan ve enerji ile çalışmalarına devam edeceklerini belirterek; “Bizle Kale’nin İYİ’leri olarak hemşehrilerimizin her an yanlarında olacağız” dedi.

El Ele Vererek Çalışacağız

Kale İlçe Kongresinde konuşan İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık, yeni yönetimin hayırlı olmasını temenni ederek; “Bugün Denizli’deki 6. İlçe kongremizi gerçekleştirdik. Her kongremizi birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Biz yüzünü aynı güneşe dönmüş İYİ’leriz. Birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Yorulmadan usanmadan el ele vererek daha mutlu bir Kale’yi, Denizli’yi ve bütün ülkeyi birlikte inşa edeceğiz. Kale İlçe Kongremizin ilçemize, Denizlimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Asil ve Yedek Üyeler

İYİ Parti Kale İlçe Kongresi’nde ilçe başkanı yeniden Ali Coşkun oldu. İlçe Teşkilatı asil ve yedek üyeleri ise şöyle belirlendi: Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Suat Önder, Süleyman Canavar, İdris Toplu, Mehmet İlksiz, Erkan Çavuşlar, Mustafa Şora, Saadettin Sarıkavak, Kadriye Coşkun, Osman İncedayı, Ali Fındıklı, İdris Yeşilkünar, Hasan Okkay, Ali Birgönül, Filiz Uysal.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Hasan Çakmakcı, Baki Colman, Halil İbrahim Toplu, AlaaddinYeşilkünar, Mustafa Karaceylan, Nusret Tahtakın, Mustafa Uram.

İl Delegeleri: Suat Önder, Ali Coşkun, İdris Toplu, Mehmet İlksiz, Ahmet Honluk, Saadettin Sarıkavak, Mustafa Karaceylan, AlaaddinYeşilkünar, Mustafa İlçi, Erkan Çavuşlar, Süleyman Canavar, Baki Colman.

İl Delegeleri Yedek: Mustafa Şora, Ali Fındıklı, Mustafa Uram, Ali Birgönül, Cafer Gölcük, Hasan Çamkacı.