Erhan Derici İsyan Etti

Erhan Derici İsyan Etti

Memleket Partisi Denizli Milletvekili Aday Adayı ve Eski İl Başkanı Erhan Derici, Muharrem İnce’ye karşı dozu her geçen gün artan karalama kampanyasına isyan etti

Memleket Partisi Denizli Milletvekili Aday Adayı ve Eski İl Başkanı Erhan Derici, Muharrem İnce’ye karşı dozu her geçen gün artan karalama kampanyasına isyan etti.

Erhan Derici yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Son günlerde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’ye yönelik organize bir linç kampanyası yürütüldüğünü görüyoruz. Özünde Genel Başkan'ımızın, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayının lehine seçimden çekilmesi yönünde baskı yaratmayı amaçlayan bu kampanya, pek çok güdümlü gazeteci, sanatçı ve çok takipçili sosyal medya hesapları tarafından yürütülüyor.

Sokakta, çarşıda, pazarda kendisini büyük bir oranda hissettirmeye başlayan Muharrem İnce ve Memleket Partisi seçmenlerinin sesini sanki iktidarın paralı askerleriymiş gibi göstermeye ve bu yönde algı yaratmaya çalışan bu kimseleri, seçmenlerimizin demokratik haklarını kullanmalarına engel olmaya çalışan bu vesayet odaklarını tüm benliğimizle kınıyoruz. Kimsenin Partimize ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sn.Muharrem İnce’ye gönül vermiş vatandaşlarımızın sesini kısmaya çalışmasına müsaade etmeyeceğiz.

Bu odaklar seçim iki turlu olmasına rağmen daha ilk turun öncesinde Genel Başkan'ımızın Cumhurbaşkanı adayı olmasını engellemeye çalışıyorlar. Ve de bunu çok çirkin bir dil ve üslupla yapıyorlar. Bunlar partimizin ve Genel Başkan'ımızın toplumda artan popülaritesini gördükçe ne yapacaklarını, nasıl iftira atacaklarını şaşırmış durumdalar. Biz bunlara karşı sadece gülüyoruz. Çünkü, gerçeklerin mutlaka ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. Bakın sandıklar 55 gün sonra kurulacak. O zaman da kim haklıymış kim haksızmış ortaya çıkacak.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayı'mız Sn.Muharrem İnce ve Memleket Partisi son 20 yıldır iki kutup arasında sıkışmış Türkiye siyasetinde vatandaşlarımıza sunulmuş bir seçenek ve yeni bir umuttur. Toplumun ihtiyacından ortaya çıkmış ve onunla bütünleşmiş bir siyasi hareketin yükselişini dünyadaki hiçbir güç engelleyemez! Nitekim engelleyemediklerini de yakında hep birlikte göreceğiz. Türkiye’nin her sorununa liyakatli kadrolarımızla ürettiğimiz çözümler ve Genel Başkanımız Muharrem İnce’nin son iki yıldır tüm ambargolara rağmen, bir otobüs ve bir telefonla, şehir şehir, mahalle mahalle yürüttüğü çalışmalar, elinde cep telefonu olan herkese ulaşmakta ve halkımızın takdirini toplamaktadır.

Umut treni çoktan yola çıkmıştır ve her geçen gün daha da hızlanmaktadır. Buna hiçbir şeyin engel olamadığını hep birlikte göreceğiz. Tüm hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.