Ekrem Başer’den bir gençlik projesi daha MERKEZEFENDİ’YE KİTAP KAFELER GELİYOR

Ekrem Başer’den bir gençlik projesi daha MERKEZEFENDİ’YE KİTAP KAFELER GELİYOR

Ekrem Başer’den bir gençlik projesi daha MERKEZEFENDİ’YE KİTAP KAFELER GELİYOR

Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, bölgede yaşayan gençlerin boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirebilmeleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri için kitap kafeler açılacağını duyurdu. Merkezefendi’nin farklı bölgelerinde hizmete sunulacak olan bu kafeler, gençlere çeşitli imkanlar sağlayacak ve bütçe dostu fiyatlarla yeme içme imkanı sunacak. Ayrıca, bu kafelerde kablosuz internet hizmeti de ücretsiz olarak verilecek.

Merkezefendi’ye gençlerin sosyal hayatına büyük bir katkı sağlayacak kitap kafeler geliyor. Gençler artık arkadaşlarıyla buluşmak veya ders çalışmak için kaliteli bir mekana sahip olabilecekleri gibi kitapların büyülü dünyasında kaybolurken sosyal ilişkilerini güçlendirebilecekler. Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in projeleri arasında bulunan bu kitap kafeler, gençlerin kültürel gelişimine de katkıda bulunacak. 


“Gençler bizlerin geleceği” diyen Ekrem Başer, planlan bu alanlarda farklı türden kitaplara ulaşabilme imkanının yanında çeşitli etkinlik ve söyleşilerinde yapılabileceğini, farklı kaynaklardan yararlanabilecek olan gençlerin ise eğitimleri süresince daha donanımlı bireyler olma fırsatına sahip olacaklarını belirtti. Başer’in gençler için açıkladığı bu proje ile Merkezefendi’deki gençlerin hem eğlenip hem de öğrenme fırsatı yakalayarak zamanlarını daha verimli geçirebilmeleri ve ekonomik açıdan da rahatlamalarına yardımcı olması planlanıyor.