Ekrem Başer mermer sektörünü yalnız bırakmadı

Ekrem Başer mermer sektörünü yalnız bırakmadı

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, İzmir'de düzenlenen Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na katıldı.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, fuarda Denizli'deki firmaların stantlarını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretlerinde Denizli'deki doğal taş sektörünün önemine dikkat çeken Güngör ve Başer, Denizli'nin bu alanda öncü bir il olduğunu ve ülke ekonomisine ciddi katkılar sağladığını belirttiler. AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, "Denizli'nin doğal taş sektöründeki konumunu ve önemini Marble İzmir fuarında da gösteriyoruz. Bu sektör, ülkemiz ekonomisi için önemli bir yere sahip ve Denizli de bu alanda öncü bir ilimiz. Fuarda, Denizli'deki firmalarımızın ürünlerini sergilemeleri ve uluslararası alanda tanıtımlarını yapmaları büyük bir önem taşıyor. Bizler de AK Parti olarak bu sektörün gelişimine katkı sağlamak için her zaman yanlarında olacağız. Her zaman sizinleyiz" dedi.

Denizlili mermerciler fuardan da, ziyaretten de oldukça memnun

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer ise, "Denizli, doğal taş sektörüyle öne çıkan bir ilimiz. Bu sektör, Denizli'nin ekonomisi için önemli bir yere sahip. Marble İzmir fuarı da bu sektörün gelişimine katkı sağlıyor. Fuarda, Denizli'deki firmalarımızın çalışmalarını yakından inceleyerek desteklerimizi sunuyoruz. Bu sektörün ülkemiz için önemli bir potansiyeli var ve bizler de AK Parti olarak bu potansiyeli en iyi şekilde kullanmak için çalışıyoruz Her platformda kazanan Denizlimiz, ülkemiz olsun diye gayret ediyoruz." diye konuştu. Fuarda yer alan Denizlili firmaların temsilcileri de ziyaretlerinden dolayı AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer'e teşekkür ettiler. Fuarın, Denizli'deki doğal taş sektörünün tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu belirten firmalar, bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler. AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ve AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer'in fuara katılımı, Denizli'deki firmalara moral ve motivasyon kaynağı oldu.