Eğitimde İş Birliği Yapacaklar

Eğitimde İş Birliği Yapacaklar

Kurulduğu günden bu yana eğitim alanındaki büyük başarıları ile dikkat çeken Pusulam Koleji yoluna, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak devam edecek.

İki okul arasında işbirliği protokolü imzalandı. Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz ’Tam bir avrupa okulu olacağız. Öğrencilerimiz çifte diploma ile mezun olacak. Zaten eğitim açısından iyi bir kurumduk, gücümüze güç katacağız. İmzaladığımız protokol her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun’ diye konuştu.

2015 yılında Denizli’de faaliyete geçen, anaokulundan üniversiteye kadar eğitim veren Pusulam Koleji, Mektebim Koleji’yle yaptığı işbirliği çerçevesinde yoluna, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak devam edecek. Pusulam Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz ve Mektebim Koleji Genel Müdürü Hamit Birben işbirliği protokolü için imzaları attı.

Serkan Deniz, yapılan işbirliğinin Denizli eğitime çok katkısı olacağını vurguladı. Deniz “Güçlü bir eğitim kadromuz vardı bu işbirliğiyle, gücümüze güç katacağız. Tam bir avrupa okulu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İşbirliği Denizlimize hayırlı olsun” dedi.

MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERE ÇİFT DİPLOMA ŞANSI

Mezun olacak öğrencilerin çift diploma hakkına sahip olacağının altını çizen Deniz “Kanada ve Amerika’da da okullarımız var Londra’daki okulumuzda açılmak üzere. Bizim okulumuzdan mezun olacak öğrenciler çift diploma hakkına sahip olacak” diye konuştu.