DOSTEK'i ziyaret ettiler

DOSTEK'i ziyaret ettiler

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Serter, Sayman Üye Enis Emre Boz, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Fuat Özel, Halil Erdoğan ve Mehmet Sarı; Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Başkan Vekilleri Derya Baltalı, Necip Filiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Uğurlu, Cemalcan Sirkeci ve Selim Yaymanoğlu tarafından karşılandı. 

Ziyaret kapsamında DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nde kursiyerler ile bir araya gelerek kursiyerlerin taleplerini ve memnuniyetlerini dinleyen heyet DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hakkın Öztürker’den açılan kurslar ve katılan kursiyer sayısı hakkında bilgi aldılar.

DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nin ardından DOSTEK Koleji’nde incelemelerde bulunmak üzere DOSTEK Koleji Müdürü Sadettin Dumlu ve Müdür Yardımcısı Emel Gönenmiş’i ziyaret etti. 

Ziyaretlerin ardından Denizli OSB Toplantı Salonu’ndan bir araya Denizli’nin önde gelen temsilcileri Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’nca hayata geçirilmesi düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

2024 yılında kurulması planlanan Teknokent projesi ile Model Fabrika Projesi hakkında yapılabilecek işbirlikleri ve bundan sonraki süreçler hakkında görüşüldü.

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu; “Denizli Sanayi Odası ve Denizli OSB Yönetim Kurulu işbirliği ile kâr amacı gütmeden Denizlili gençlerimizin önünü açmak için, Denizlimiz için güzel çalışmalarda işbirliği yapmak istiyoruz.” dedi.