DOSB’DE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DOSB’DE TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Denizli OSB Konferans Salonu’nda çalıştay düzenlendi. Çalıştayda fizibilite çalışmalarının ön araştırma bulguları paylaşılarak katılımcılar ile bulgular üzerine istişarelerde bulunuldu.

Force&Brothers Genel Müdürü Gökhan Dinç ve Süreç Yöneticisi Eda Kahraman Aşırım’ın sunum yaptığı çalıştaya Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş ile ilimizden ve il dışından çok sayıda kurum ve işletme temsilcisi katıldı.

Çalıştayın açış konuşmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdulkadir Uslu, “Denizli’nin mevcut AR-GE, yenilikçilik, girişimcilik kapasitesinin güçlendirilmesi amacıyla Denizli OSB’de kurulması planlanan Teknoloji Geliştirme Bölgesinin ihtiyaçlarını ve konseptini belirlemek için düzenlenen bu çalıştaya katılım gösteren herkese teşekkür ederim. Teknopark yatırımı sürecinde potansiyel teknopark kullanıcılarının görüş, katkı ve önerilerini derinlemesine alabilmek amacıyla hazırlanan bu çalıştayın sürece önemli katkıları olacaktır. Çalıştayda hem farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalarımızın görüş ve önerilerini hem de ilimizdeki ve il dışındaki diğer Teknoloji Geliştirme Bölgelerinin deneyimlerini dinleyerek değerlendirmede bulunacağız. Proje yönetim süreçlerinin yoğun bir şekilde tartışılacağı bu çalıştayda nitelikli çıktıların oluşmasını ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.