Denizlili Esnaflara Markalaşma Desteği

Denizlili Esnaflara Markalaşma Desteği

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile Denizli Eğitim ve Danışmanlık tarafından yapılan indirim anlaşması ile imzalandı.

DESOB Başkan Vekili Osman Üçgül ve Kariyer koçu Yelda Yolay arasında imzalanan anlaşma ile esnaflar müşteri iletişimi başta olmak üzere, markalaşma, sosyal medya kullanımı konularında Denizli Eğitim Akademi’den hizmet alabilecekler.  

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile Denizli Eğitim ve Danışmanlık tarafından yapılan indirim anlaşması ile DESOB’a bağlı esnaflara indirimli eğitimler verilecek. Anlaşmanın önemine dikkat çeken DESOB Başkan Vekili Osman Üçgül “Esnaflarımızın müşterileri ile ilişkisi başta olmak üzere, firmanın markalaşma yolundaki adımları, sosyal medya kullanımı gibi çağımız için büyük önem taşıyan konularda eğitim almaları önemlidir. Bizler de DESOB olarak bu hizmetlerin indirimleri alınması için anlaşma yaptık. Esnaflarımızın en iyi şekilde faydalanmasını diliyoruz” dedi. 

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı ile Denizli Eğitim ve Danışmanlık arasında imzalanan indirim protokolünü imzalayan Kariyer Koçu Yelda Yolay ise verilecek eğitimlerin; firmaların gelişim ve markalaşma sürecine katkı sağlayacağını dile getirdi.