Denizlili Alperenler İzmir’e çıkarma yaptı

Denizlili Alperenler İzmir’e çıkarma yaptı

Bölge il ve ilçe başkanlarının katılımıyla İzmir'de gerçekleşen Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Ege bölge toplantısına Denizlili Alperenler yoğun ilgi gösterdi.

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı İsmail Gemi, öncülüğünde teşkilat ve ilçe başkanları Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı başkanlığında İzmir’de düzenlenen Alperen Ocakları Eğitim, Kültür ve Dayanışma Vakfı Ege bölge toplantısına katıldı. Yoğun katılımla İzmir’de gerçekleştirilen bölge toplantısına Alperen Ocakları İl Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi İsmail Gemi ile birlikte İl Sekreteri Sadık Şimşek, Teşkilat Başkanı Sametcan Akyol, Sosyal Faaliyet Başkanı Ersin Çarboğa, Alperen Arama Kurtarma Başkanı Tugay Yurcu, Ar-Ge ve Halkla İlişkiler Başkanı Osman Bursalı, Denetleme ve Disiplin Başkanı Yusuf Eryıldız, Hukuk ve Dış İlişkiler Başkanı Ömer Duygun, Üniversite Yönetiminden Mustafa Yetik, Kale ve Çivril Ocak mensupları katılım sağladı. Bölge toplantısının açılış konuşmasını yapan Alperen Ocakları Genel Başkanı Samet Bağcı, "Bizler zaferle değil seferle yükümlüyüz". Türkiye'de ayak basmadık yer bırakmayacağız. İl il, ilçe ilçe dolaşarak görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Bölge toplantılarımıza devam edeceğiz” Dedi.

Genel Başkan Destici’de katıldı

Bölge toplantısıyla ilgili olarak açıklama yapan Alperen Ocakları Denizli İl Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi İsmail Gemi, “Bizler Alperen Türk Gençliği olarak yeminimize sadık kalarak rahmetli Seyyid Ahmet Arvasi büyüğümüzün de dediği gibi "Biz maziye hürmetkar, hale realist, geleceğe ise idealist bakarız." Bizler Denizli teşkilatı olarak gerek genel merkezimiz nezdinde gerekse il başkanlığımız bünyesinde mevcut teşkilatlarımız ile düzenli eğitim, seminer, toplantı ve istişarelerle günümüz ve geleceğin Türkiye’si, Türk Yüzyıl’ına neferler yetiştirmeye, gençlerimize sahip çıkmaya devam ediyoruz. Bizim yolumuz hedefimiz bellidir. Bize gösterilen yolda gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Bizde yorulmak, yılmak, durmak olmaz” dedi. Bölge toplantısının kapanış bölümüne katılan BBP Genel Başkanı Ankara Milletvekili Mustafa Destici de, Alperen Ocakları teşkilat başkanları ve mensupları ile hasbihal ederek, başarı dileklerini ve daima yanlarında olduğunu belirtti.