DENİZLİ CHP’DE EĞİTİM PROJELERİ İLE SEÇİM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

DENİZLİ CHP’DE EĞİTİM PROJELERİ İLE SEÇİM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

CHP Denizli Teşkilatlarında sürdürülen “Üyelerin Temel Siyasi Eğitim” çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Eğitim Koordinatörü Necdet Bardan, hedeflerinin iktidar olduğunu söyledi.

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde 2023 seçimleri öncesi açıkladığı “Vizyon projesi” ile eş zamanlı olarak tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de geçen ay yapılan İl ve ilçe kadın kolları Başkanları ve yöneticilerine yönelik (ÜTSE) "Üyelerin Temel Siyasi Eğitim" çalışmaları  meyvelerini vermeye başladı.  Eğitimlerini alan gruplar projelerini yapmaya başladılar.

Bu sosyal proje gruplarından biride önceki gün Denizli'nin Buldan, Pamukkale, Honaz ilçelerinin değişik mahallerinden 20 Çocuk ve ailesi ilk kez sinemada buluşturuldu. Çocuklar mutlu bir gün geçirirken, ilk kez sinemaya giden aileler de çocuklarının mutluluğuna katıldılar.

Buldan'ın Karşıyaka, Gölbaşı ve Kadıköy, Pamukkale'nin Anafartalar, Aktepe ve Cumhuriyet ile Honaz'dan 20 çocuk ve ailesine "YUNUS ÇOCUK" adlı film izlettirildi. Filmin bitiminin ardından çocuklar Merkezefendi Kadın Kooperatifinde aileleriyle birlikte yemek yediler, oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirdiler.

CHP Parti Okulu Eğitim Koordinatörü, Proje Danışmanı Necdet Bardan, Pamukkale Kadın Kolları Başkanı Mahinur Dingil, Buldan Kadın Kolları Başkanı Hülya Başişçi, Çal kadın kolları Başkanı Sevilay Bahçeci, Şemşi Karaaslan, Duygu Konyalıoğlu, Şerife Karcıer, Ümit Tunç'tan oluşan proje grubuna Buldan ilçe başkanı Şenol Cerit, Buldan ilçe yönetim kurulu üyesi Müjgan Yiğit Keyik de destek verdiler. Ayrıca Projeye Ali Kurt, Merkezefendi CHP İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, Ramazan Çetin, Gülin Coşkun’da katkı verdiler.

İKTİDARA HAZIRIZ

CHP Parti Eğitim Koordınatörü Necdet Bardan, Parti içi eğitimlerin ve proje çalışmalarının meyvelerini almaktan, insanlara ve özellikle çocukların sevinçlerine ortak olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek; “İktidar yolunda örgütlerimizle dayanışma içinde projeleri tek tek yaşama geçirerek hazırlanıyoruz. Mahalle, cadde, sokak, ev, her alan çalışma kapsamımız içinde bulunmaktadır.  Biz her zaman hazırız. Dayanışarak, güç birliği ile birleşe birleşe, bilgiyle, donanımla iktidara geleceğiz. Örgütümüz özverili, halkımız hazır " Dedi.