Demet Özkan Değirmenci, Belediye'den İstifa Etti

Demet Özkan Değirmenci, Belediye'den İstifa Etti

DESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Demet Özkan Değirmenci, Ak Parti’den aday adayı olmak için görevinden istifa etti

   
Denizli Büyükşehir Belediyesi de DESKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Demet Özkan Değirmenci, Ak Parti’den aday adayı olmak için görevinden istifa etti.

Sosyal medya hesabından, “"Umut oldukça, her yeni gün yeni bir başlangıçtır." demiş Mevlana. Bizim için bugün tam da öyle bir gün. Ticaretten siyasete, özel sektörden bürokrasiye uzanan yolda bilgi ve tecrübe ile doldurduk biz heybemizi. Denizli’miz için kurduğumuz hayallerimize de; kadın ve anne bakış açısıyla bu hayalleri hayata geçirecek vizyonumuza da güveniyoruz. Hemşerilerimizin "tam zamanı bizimgız" cümlelerinden geliyor bizim cesaretimiz. Sokakta, pazarda, ev ziyaretlerinde sıktığımız her elin, sarıldığımız her yüreğin derdine ortak oluyoruz. Hemşehrilerimizin gönüllerinde bulunduğumuz yerin en büyük makam olduğunu bilerek güzel Denizli’mizin güzel insanları için yıllarca çalıştık. Onların sesine kulak verdik. Şimdi yine o sese güveniyor ve daha fazla çalışma vakti diyoruz. Bu duygularla 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde memleketimize belediye başkanı olarak hizmet etmek için Daire Başkanlığı görevimden 14 Kasım 2023 itibarıyla ayrılıyorum. Görevim süresince birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Denizli’mizin güzel insanlarıyla her köşe başında el ele omuz omuza olmayı sürdüreceğim” dedi.