ÇOCUKLUĞUNUN GEÇTİĞİ SÜLLER’DE AKCAN’A SEVGİ SELİ

ÇOCUKLUĞUNUN GEÇTİĞİ SÜLLER’DE AKCAN’A SEVGİ SELİ

İFTAR YEMEĞİ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan adayı Fethi Akcan’ın Süller Mahallesi’nde verilen iftar yemeği mitinge dönüştü. Çocukluk yıllarının Süller’de geçtiğini söyleyen Akcan, “Süller, 2014’ten beri büyük destek verdi, vermeye devam ediyor. Biz de kimseyi ayırmadan, kayırmadan hizmet ettik, herkesi kucakladık” dedi.

Fethi Akcan’ı destekleyenler Çal merkezden Süller’e akşam saatlerinde kilometrelerce uzunluğundaki konvoyla gitti. İftar yemeğinin verildiği kapalı Pazar yeri girişinde Akcan’ı yüzlerce kişi meşaleler yakarak karşıladı. Ak Parti ve MHP’li yetkililer ile belediye meclis üyesi adayların da katıldığı iftar yemeğinde Akcan’a ilgi büyük oldu. Yüzlerce kişi fotoğraf çektirmek için sıraya girdi,  sık sık “En büyük başkan bizim  başkan” sloganları atıldı.

Coşkulu kalabalığın görüntüsü alanı miting havasına soktu. Halka seslenen Başkan Akcan, “Küçücük çocukken Süller İmam Hatip Ortaokulu’na geldim. Ortaokulu burada okudum. En güzel dostlukları kurdum, en güzel ve özel günlerim burada geçti. Süller’in yeri benim için çok farklı. Lise eğitimi için daha sonra Çal Endüstri Meslek Lisesi’ne gittim. 31 Mart akşamı Çal için kim hayırlı olacaksa, memleket için kim daha iyi olacaksa o kazansın. Ben, beni sevenleri hiç mahçup etmedim. Hep Çal’a hizmet için çırpındım, yeni dönemde de Büyükşehir Belediyesi ile hizmet destanları yazacağız” dedi.