ÇAL

TARİHİ KÖPRÜLERDE RESTORASYON BAŞLIYOR

 Çal'ın tarihi Tozlukara ve Hançalar köprülerinin restorasyonu bu ay içinde başlıyor. Başkan Fethi Akcan, “6 yıldır tarihi köprülerin restorasyonu için çabalıyorduk. Restorasyon 700 günde bitecek

ÇAL BELEDİYESİ, ÇALIŞANLARINI ENFLASYONA EZDİRMEYECEK

Çal Belediyesi, çalışan işçilerin hayat pahalılığı ve enflasyondan etkilenmemesi için, en düşük işçi maaşının 9 bin TL olması için karar alıp yetkili sendikayla sözleşme imzaladı.

Çal'a 250 Konut yapılacak

ÇAL KONUTLARI, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN TARAFINDAN AÇIKLANAN 500 BİN KONUT PROJESİNİN 2023 OCAK AYINDA İNŞAATINA BAŞLANMASI PLANLANAN İLK ETAP KONUTLAR ARASINDA YER ALIYOR.

İrem Derici hayranlarına coşkulu bir gece yaşattı

Denizli’deki festivalde sevenleriyle bir araya gelen ünlü sanatçı İrem Derici, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Çal Festivali Büyük ve Görkemli Yarışmalarla Bitti

Çal ilçesi, tarihi bir hafta sonu yaşadı. Denizli ve çevre illerde oturan binlerce Çallı ve Çal’ı sevenler, üç gün süren festivalde büyük coşku yaşadı.

Çal Bağ Bozumu Festivali Başladı

Çal Belediyesi tarafından bu yıl 25. kez düzenlenen ve kültürel değerlerin tanıtılmasını da kapsayan Çal Bağ Buzumu Şenlikleri başladı. Festival üç gün sürecek

8 ASIRLIK GELENEĞE ŞAP ENGELİ

Çal ilçesinde şap hastalığı çıktı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü harekete geçti.

KINALI KOÇLAR “VEFA” YÜRÜYÜŞÜ YAPACAK

Çal İlçesi'nin Aşağıseyit Mahallesi'nde 8 asırdır sürdürülen UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne aldığı Sudan Koyun Geçirme etkinliğinin tanıtımı için kortej yürüyüşü düzenlenecek.

AKÇAY; “MHP’NİN CHP’YE GÖNÜL VERENLERLE SORUNU OLAMAZ”

ERSOY; “ÇAL BAĞIMSIZ TÜRKİYE’NİN MAYASIDIR, ZORDA KALIRSAK BİZİ ÇAL MAYASI ÇAL MAYASI KURTARIR”