CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU CUMA GÜNÜ İLİMİZDE

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU CUMA GÜNÜ İLİMİZDE

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarın ilimize yapacak olduğu ziyaretin 13 Ocak Cuma gününe ertelendiği açıklandı. Kılıçdaroğlu ilimize gelmeden Çardak ve Bozkurt ilçelerini ziyaret edecek

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cuma günü ilimize geliyor. Yarın gelmesi beklenilen CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'daki yoğun meclis çalışmaları sebebiyle bir gün daha geç geleceği belirtildi. Cuma günü sabah saat 10.00’da Çardak Havaalanı’nda partilileri tarafından karşılanacak olan Kılıçdaroğlu, saat 10.30’da Çardak ve Bozkurt ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarının katılacağı muhtarlarda Tarımsal Ürün Kooperatifinde bir araya gelecek. Saat 11.00’de Bozkurt Belediyesinin güneş enerji santrali açacak olan Kılıçdaroğlu, saat 13.00’de il merkezinde Merkezefendi, Serinhisar, Babadağ ve Honaz belediyelerinin toplu açılış törenini gerçekleştirecek.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun değişmeyen Proğramı Şöyle;

10.00 Karşılama Çardak Havaalanı

10.30 11 Tarımsal Ürün Kooperatifi Çardak ve Bozkurt Muhtarlarının Katılacağı Buluşma (GÖRÜNTÜ ALINABİLİR)

11.00 Bozkurt Belediyesi Güneş Enerjisi Santrali Açılışı - Baklankuyucak (BASINA AÇIK)

13.00 Merkezefendi, Serinhisar, Babadağ, Honaz Belediyeleri Toplu Açılış Töreni - Bereketler Toplantı Salonu (BASINA AÇIK)

14.30 Kadın Buluşması - Merkezefendi Kültür Merkezi (BASINA AÇIK)

18.00 Gençlik Buluşması - Merkezefendi Kültür Merkezi (GÖRÜNTÜ ALINABİLİR)

21.00 Ankara’ya hareket