CENTİLMEN BAŞKAN

CENTİLMEN BAŞKAN

CENTİLMEN BAŞKAN

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, adaylar tempoyu daha da arttırırken, toplumsal barış adına olumlu gelişmeler de oluyor. Çal Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın MHP’li Belediye Başkan adayı Fethi Akcan, çıktığı Pazar ziyaretin de CHP ve Vatan Partisi’nin stantını ziyaret edip, başarı diledi. Başkan Akcan, “31 Mart’ta kazanan bu memleketin evlatları, yani Çal olacak” dedi.

Çal Belediye Başkan Adayı Fethi Akcan, Belediye meclis üyesi adayları, MHP İlçe Başkanı Ali Çiftçi, AK Parti İlçe Başkanı Alper Çağatay Halatçı ile birlikte ilçede pazartesi günleri kurulan pazarı gezdi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akcan, CHP ve Vatan Partisi’nin Atatürk Parkı önünde açtığı stantı ziyaret etti.  Rakiplerine başarı dileyen Akcan, “31 Mart’ta kazanan Çal olacak. Vatan hainleri dışında bu memleketin hepsi kardeştir. Çal’da da bizler aynı sokağın çocuklarıyız. Siyaseten rakibiz ama asla düşman değiliz. Seçimde kazanan bu memleketin bir evladı olacak. Herkeste sandıktan çıkan sonuca saygı duyacak” diye konuştu.

Başkan Akcan ve beraberindekiler, Çal Pazarını ziyaret etti, esnaf ve vatandaşlarla görüşüp, seçimle ilgili destek istedi.