Çameli'nde aşırı yağışlarda bozulan yollar tekrar kullanıma açıldı

Çameli'nde aşırı yağışlarda bozulan yollar tekrar kullanıma açıldı

Çameli ilçesinde geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanağın ardından yollarda oluşan hasarlar onarılmaya başladı

(İHA) - Denizli’nin Çameli ilçesinde geçtiğimiz günlerde etkili olan sağanağın ardından yollarda oluşan hasarlar onarılmaya başladı.

Denizli’nin Çameli ilçesinde etkili olan sağanak nedeniyle yollarda hasarlar oluştu. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çameli Belediyesi ekipleri hasar oluşan yollarda onarım çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalar neticesinde hasar nedeniyle kullanılamaz hale gelen yollar tekrardan ulaşıma açıldı.

Yağışın ardından olumsuzluk yaşanan bölgelere anında müdahale ettiklerini ifade eden Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, "İlçemizde meydana gelen sağanak yağışlar dolayısıyla bozulan yollarımız Belediyemiz Fen İşleri ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleriyle birlikte tamir edildi ve kullanıma açıldı. Yol açma işlemlerinin yanı sıra doğal gaz hattı döşemesi sırasında bozulan yollarımız da parke tamiratlarımız devam etti. Gece gündüz demeden çalışan Belediyemiz Fen İşleri ekiplerine, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ekiplerine, bize her hizmetimizde ve projemizde destek olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Osman Zolan'a teşekkür ederiz" dedi.