ÇAMELİ

İlçe tarihini yeniden şekillendirecek 1. Çameli Sempozyumu yoğun katılımla başladı

Uzman akademisyenler tarafından gerçekleştirilen "Çameli Sempozyumu" yoğun katılımla başladı

ÇAMELİ BELEDİYE MECLİSİ EKİM TOPLANTISINI YAPTI

Çameli Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısı 04 Ekim 2022 günü saat 11:30’da Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN Başkanlığında gerçekleştirildi.

Çameli sempozyum için geri sayım başladı

Çameli Sempozyumu, ilçenin coğrafi, kültürel, turizm, sosyoekonomik yapısı ve kalkınma modelleri başlıkları altında uzman akademisyenler tarafından 5 ile 8 Ekim 2022 tarihlerinde 4 gün sürecek

 80 yıllık yol sorunu kökten çözüldü

Çameli Belediyesi, ilçe halkının ulaşım sorununu çözmek için çalışmalarını sürdürüyor. İlçeye bağlı Akpınar Mahallesi Kötürler mevkiinde 80 yıldır ulaşım sorunu yaşanan yol, belediyece çözüldü

Başkan Arslan, milli güreşçi Hasan Şahin'i unutmadı

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çamelili milli güreşçi Hasan Şahin’in vefat yıldönümü nedeniyle anma mesajı yayımladı.

Çameli’li Öğrenciler Halfeti’yi Ziyaret Etti

Siyah Güller Şehri Halfeti'yi Geziyorum'’ Projesi Kapsamında Çameli’li Öğrenciler Halfeti’yi Ziyaret Etti

Çameli’de Öncelik Hayatın,Öncelik Yayanın etkinliği düzenledi

Türkiye genelinde yaya trafiğine dikkat çekmek üzere düzenlenen Öncelik yaya etkinliği Çameli ilçesinde de düzenlendi

GENÇ AVUKAT AİLESİNİ GURURLANDIRDI

Denizli Anadolu  TEV Lisesinden mezun   olan Çamelide Aile Hekimi Dr. Özcan Özçelik ve Ecz. Özlem Özçelik’in  kızı  Aysu Ekin Özçelik hukukçu oldu

ÇAMELİ BELEDİYESİNDEN TESCİLLİ BAŞARI

Çameli Belediyesi ISO  9001 Kalite Yönetim Sistemi ( KYS )  VE 10002  Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi   Denetiminden başarıyla geçti.

Çameli’de öğrenciler yöneticilerle bir araya geldi

Çameli MYK’yı kazanan öğrenciler, yerel yöneticiler ile buluşarak hem tanıştı, hem de yöneticilerin ağzından Çameli’yi öğrenme şansını buldular.

KOMUTANDAN BAŞKAN ARSLAN’A ZİYARET

Çameli İlçe Jandarma  Komutanınlığına atanan   Jandarma  Teğmen  Özcan Taşkıran Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan’a ziyaret gerçekleştirdi

Çameli’de Gaziler Günü törenle kutlandı

Denizli’nin Çameli ilçesinde törenle kutlanan 19 Eylül Gaziler Günü’nde, şehit ve gazi aileleri düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Ev konforunda Yurdumuz Hazır

Başkan Arslan  yerel yönetimler olarak bu ülkenin geleceği olan gençlerin eğitim ve öğretimine katkı sağlamak için bütün fedakârlığın yapılacağını dile getirdi

ÇAMELİ’DE CEVİZ VE FASULYE FİYATLARI BELLİ OLDU

Çameli’de Ceviz ve Fasulye fiyatları, Başkan Cengiz Aslan’ın da katıldığı bir toplantıda ele alındı. Yapılan açıklamaya göre Ceviz 70 liradan, Fasulye ise 40 liradan satışa sunulacak.

Çameli'deki Toki Konutları Çalışması sürüyor

Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “İlçemizde devam eden halihazırda bir proje bulunduğu için Cumhurbaşkanımızın açıkladığı sosyal konut projesinde Çameli yer almamıştır” dedi.

ÇAMELİ BİR GÖLET DAHA KAZANIYOR

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Gökçeyaka  Göleti Proje ihalesi gerçekleştirildiğini müjdesini verdi

 ‘Sen yaşlısın, bırak’ diyenlere inat, gökyüzünde kuş gibi uçuyor

Kıyasıya rekabetin yaşandığı yarışların en renkli simalarından olan 65 yaşındaki İranlı Masud Mahraki, ‘sen yaşlısın, bırak’ diyenlere inat 20 yıldır tutkusunu gökyüzünde yaşıyor

Çameli’nde taşımacılık yapan araçlara sıkı denetim

Denizli’nin Çameli ilçesinde kolluk kuvvetleri ve belediye zabıtası tarafından taşımacılık yapan araçlara yönelik trafik denetimi gerçekleştirildi.

30 yıllık tapu problemi çözüldü

Denizli’nin Çameli ilçesinde vatandaşların mağdur olmasına neden olan tapu problemi, 30 yıl aradan sonra Belediye Başkanı Cengiz Arslan'ın girişimiyle çözüme kavuşturuldu.

Çameli’de Orman Komisyonu toplandı

İlimizin orman bakımından yoğun olduğu ilçelerinden Çameli’de Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu Kaymakam Kübra Eroğlu başkanlığında toplanarak, olası tahminleri değerlendirdi.

Çameli festivali ve Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası ses getirdi

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan:“Yamaç Paraşütü Dünya Kupasını Çameli’nde yapmak istiyoruz”

Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open Yarışları sona erdi

Çameli’de 74 sporcu 520 kilometre havada uçuş gerçekleştirdi. Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan:“Cumhuriyetimizin 100.Yılında Dünya Kupası'nı Çameli’nde gerçekleştirmek istiyoruz”

72 yaşındaki paraşütçü, gençlere taş çıkartıyor

Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open Yarışlarının en yaşlı ismi ‘Dede’ lakaplı Savaş Kıroğlu oldu. 35 yıldır gökyüzünde süzülen Kıroğlu, yarışmaya katılan genç sporculara taş çıkarıyor.

HAVA’DAKİ GÖRSEL ŞÖLEN İLÇE EKONOMİSİNİ HAREKETLENDİRDİ

11 Gün  Süren ve devam eden 8.Çameli  Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali 9.gününü dolduruyor

 Yamaç Paraşütü yarışlarında kıyasıya mücadele devam ediyor

Çameli Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open yarışlarında 71 sporcu kıyasıya mücadeleye devam ediyor.

Çameli'de Kaymakam Yenigün'ne duygusal veda

Çameli Kaymakamı Kerem Yenigün’ün Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Bayburt Aydıntepe Kaymakamlığına atanması nedeniyle ilçede veda yemeği programı düzenlendi.

Çameli’nde 100. yıl coşkuyla kutlandı

Tüm yurtta olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıl dönümü, Denizli’nin Çameli ilçesinde düzenlenen törenle kutlandı.

 Çameli’nde paraşüt pilotları birbirleriyle yarıştı

Denizli’nin Çameli ilçesinde Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open Yarışları ilk günü tamamlandı.

Çameli Semaları Paraşütle renklendi

Denizli’nin Çameli ilçesinde Yamaç Paraşütü Ön Dünya Kupası XC Open Yarışları'nın antrenman atlayışı Yaylacık Dağı'nda 2150 metre yükseklikte gerçekleşti.

Çameli'nde festival coşkusu dolu dolu yaşandı

Denizli’nin Çameli ilçesinde, 24 ile 27 Ağustos tarihleri arasında 4 gün boyunca süren 8. Çameli Uluslararası Kültür, Turizm, Tarım ve Doğa Sporları Festivali çeşitli etkinliklerle kutlandı.