ÇAMELİ BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

ÇAMELİ BELEDİYESİ BAYRAMA HAZIR

Çameli Belediyesi, birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturarak halkın acil ihtiyaçlarını anında karşılayacak

Ramazan  Bayramı tatili süresince vatandaşların mağdur olmaması önlemler alan Çameli Belediyesi, birçok biriminde nöbetçi ekipler oluşturarak halkın acil ihtiyaçlarını anında karşılayacak.

Baharın gelmesi ve Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla Çameli Belediyesi bahar ve bayram temizliği, çadır hizmetleri, camiiler temizleniyor. Bozulan yollarda gerekli çalışmalar yapılıyor. Zabıta Ekipleri tarafından pastane, fırın ve marketler, berber ve kuaförlerde gerekli denetimleri yapıyor.

İlçe sakinlerinin ve bayram nedeniyle ilçeye gelecek hemşerilerin sorunsuz bir bayram yaşatmayı hedeflediklerini vurgulayan Başkan Cengiz Arslan; “Bölge sakinlerinin huzur içinde bir Ramazan Bayramı geçirmeleri adına en ufak ayrıntıyı dahi gözden kaçırmıyoruz. Vatandaşlarımızın bayram süresini daha huzurlu, daha temiz ve daha nezih bir şekilde geçirebilmeleri amacıyla birimlerimiz gereken tedbirleri aldı.Tüm vatandaşlarımızın Ramazan  Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.