Bayramın umut olmasını temenni ediyorum

Bayramın umut olmasını temenni ediyorum

CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Ramazan Bayramı’nın yokluk ve yoksulluk içerisinde hayatını idame etmeye çalışan milyonlarca vatandaşımıza umut olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bayramların kırgınlıkların unutulduğu, dostlukların güçlendiği, mutlulukların paylaşıldığı, herkesi ortak duygularda buluşturan ve kenetlenmesini sağlayan birlik ve beraberliğimizi güçlendiren, yardımlaşmayı ve dayanışmayı artıran kutsal günler olduğunu belirten Bülent Nuri Çavuşoğlu, “Mutluluklar çoğalır ve çoğaldıkça bayram olur. Nefretin yerini sevgiye bıraktığı, dargınların barıştığı, acı ve kederin paylaşıldığı bayramların özünde, dayanışma, hoşgörü, barış ve mutluluk vardır. Bu duyguları yoğun olarak yaşadığımız Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz” dedi.

Mesajında ülke olarak zor günlerden geçtiğimizin altını çizen Çavuşoğlu, “Ramazan Bayramı’nın enflasyon karşısında maaşları eriyen, alım gücü kalmayan, evine gramla et alabilen, bayram şekeri bile alamayan, yokluk ve yoksulluk içerisinde hayatını idame etmeye çalışan milyonlarca vatandaşımıza umut olmasını, aydınlık günlerimizin müjdecisi olmasını temenni ediyorum. Bu bayramda da bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi bir kez daha yineliyorum. Bayramın, tasada ve kıvançta ortak olan, her derdi beraberce paylaşmayı ve aşmayı bilen ulusumuza huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyor, herkesin Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerini kullandı.