Bayram Mutluluk Getirsin

Bayram Mutluluk Getirsin

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, Ramazan Bayramı sebebiyle yaptığı yazılı açıklamada, “Mübarek Ramazan Bayramı vatandaşlarımıza barış, huzur ve mutluluk getirsin” dedi

Ramazan Bayramı sebebiyle yazılı bir açıklamada yapan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, “Sevgi ve dostluk bağlarını güçlendiren, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, ülkemizin dört bir yanındaki insanları birbirine yakınlaştıran, yaşlı-genç, büyük-küçük herkesin birbirlerini sevgiyle kucakladıkları bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.” Dediği açıklamasında, daha sonra şunları söyledi; “Ramazan Bayramı’nın Türk ve İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını, dünyada yaşanan acıların sona ermesini ve herkesin yakınlarıyla birlikte huzur içinde güzel bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.

Bayramlar sevinçleri olduğu kadar acıları da paylaştığımız, daha derinden hissettiğimiz günlerdir. Bu topraklar için canını siper eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin fedakârlıkları unutulamaz. Bu vesileyle yaptıkları fedakârlıkları hiçbir zaman unutmayacağımız şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnettarlığımı sunuyorum.

Bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini diliyorum. Tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve esenlik içinde bir bayram geçirmenizi diliyorum.”