Başkan Güngör: Cumhur İttifakı Türkiye'nin beraberlik iklimidir 

Başkan Güngör: Cumhur İttifakı Türkiye'nin beraberlik iklimidir 

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'la birlikte Cuma namazı sonrasında esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Kaleiçi esnafları olmak üzere Bayramyeri esnafını da ziyaret eden Güngör ve Yılmaz birlik ve beraberlikle daha güçlü yarınlara ulaşılacağına değindi. Başkan Güngör: Cumhur İttifakımızın paydaşı Milliyetçi Hareket Partimizin Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz başkanımızla Kaleiçi esnaflarımızı ziyaret ettik. Hal ve hatırlarını sorduk. Esnaflarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Dedi

Güngör: Cumhur İttifakımız oluşturduğu gönül birlikteliği ile daha güçlü Türkiye için durmadan yoluna devam ediyor. Milletimizin hizmetkârı olan Cumhur İttifakı her zaman vatandaşın yanındadır.

"Menfaat Birliği değil Türkiye’nin Birliği"

Cumhur İttifakı her türlü menfaati bir kenara bırakıp, Tek Bayrak, Tek Millet, Tek Devlet Tek Vatan ilkelerini kuşanmış bir ittifaktır. Bugün esnaflarımızı ziyaretimizde de gördük kü bu birliktelik bugünün mutluluğu, geleceğin teminatıdır. Cumhur İttifakı koltuk hesabı yapmayan ilke siyaseti ile yoluna devam eden bir ittifaktır. 6'lı masanın nasıl hesaplar yaptığını milletimiz görmektedir.
Cumhur İttifakının ufku bugünü inşa eden, geleceği şekillendiren bir ufuktur.

"Türkiye Yüzyılı'nın İnşası için durmak yok yola devam"

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde  Türkiye Yüzyılı iradesi Mavi vatan'mızın, tavizsiz mücadelenin teminatıdır.
AK Parti'miz iktidara geldiği günden beri milletimizin sorunlarını çözmek adına bütün imkanları seferber etmiştir. Bugün ekonomik oyunlarla vatandaşımızı umutsuzluğa sevk etmeye çalışanlar unutmasınlar ki Türkiye ve Aziz Milletimiz birlik ve beraberlikle her türlü sorunu aşacaktır.

Bizler ilke siyaseti ile Türkiye Yüzyılı'nın İnşası için durmak yok yola devam diyoruz. Bugün esnafımızı ziyaretimiz de de gördük ki bu irade ve bu inanç aynı kararlılıkla devam edecektir. İfadelerini kullandı.