BAŞKAN DOĞAN’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN DOĞAN’DAN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Mevlid Kandili vesilesiyle tüm İslam alemine sağlık ve barış temennisinde bulundu

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Mevlid Kandili vesilesiyle tüm İslam alemine sağlık ve barış temennisinde bulundu.

Başkan Doğan yayımladığı mesajda, “Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in doğumunun yıldönümünü idrak etmenin sevincini ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Mevlid Kandili ve diğer tüm mübarek günler, toplumsal birlik ve beraberliğin, sosyal dayanışma ve yardımlaşmanın arttığı günlerdir. İnsanlığı ayakta tutan ve insanı değerli kılan kuşkusuz ki ahlaki değerlerimizdir. Peygamberimiz Hz. Muhammed’in doğumunu kutladığımız mübarek Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa sağlık, kardeşlik, eşitlik, dürüstlük, huzur ve barış getirmesini diliyor, dünyada adaletin hakim olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşünceler ile başta Merkezefendili ve Denizlili hemşerilerimiz olmak üzere ülkemizin ve tüm İslam âleminin Mevlid Kandili’ni en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.