Başkan Çelik’ten Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Çelik’ten Öğretmenler Günü Mesajı

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik,  Öğretmenler Günü dolayısıyla belediye destekleriyle yenilenen Sazköy Anaokuluna ziyaret gerçekleştirdi. Ülkenin geleceğine yön veren ve donanımlı nesiler…

Bozkurt Belediyesi, Sazköy Anaokulunu yenileyerek öğrencilere tam donanımlı fiziki bir alt yapı sunarken, öğretmenlerin de taleplerini karşıladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Başkan Çelik, anaokuluna ziyarette bulundu. Güler yüzleri ve enerjileriyle minik öğrenciler Başkan Çelik’i karşılarken pozitif ortam görülmeye değerdi. Okulu da bir kez daha gezen Başkan Çelik, yapılan yenilemeyi yerinde bir kez daha inceledi. Okul öğretmenlerini nezdinde tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

GÜNLERİNİ KUTLADI

Sevgiyle, şefkatle ve ilim yolunda gençleri yetiştiren ve ulvi bir mesleği yerine getiren öğretmenlerin özel gününü kutlayan Çelik, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı fedakar öğretmenlerimiz donanımlı bir şekilde geleceğe hazırlıyor. Başöğretmen Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda ülkeyi, muasır medeniyetler seviyesine öz güveni yüksek, bilim ve ilim yolunda ilerleyen gençlerimiz götürecek. Ülkemizin her köşesinde bu emel uğrunda öğretmenlerimiz, canla başla çalışıyor. Tüm öğretmenlerimize, emeklerinden dolayı teşekkürü, toplum olarak bir borç biliyoruz. Yolu Cumhuriyet’ten geçen,  bilim ve sanatla, sevgi ve merhametle yeni nesiller yetiştiren tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutluyorum” dedi.