Başkan Arslan mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Arslan mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Arslan mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceledi

(İHA) - Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Yumrutaş Mahallesi'nde son aşamaya gelen sosyal tesis ve Çiğdemli Mahallesi'ndeki yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Arslan, ilk olarak Yumrutaş Mahallesi'nde Mahalle Muhtarı Uğur Sökmen ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte yapımı neredeyse tamamlanan sosyal tesisin incelemesini gerçekleştirdi. Muhtar Sökmen, kendisi de dahil olmak üzere, sosyal tesisin yapımında özveriyle çalışarak imece usulüyle bu projenin sona erdiğini ve çevre düzenlemelerinin ardından hizmete açılacağını bildirdi. Başkan Arslan, sosyal tesisin incelemesi sırasında Muhtar Sökmen'den mutfak ve çevre düzenlemeleri hakkında bilgi aldı ve bu özverili çalışma için teşekkürlerini iletti.

Ardından Başkan Arslan, Çiğdemli Mahallesi'ne geçti. Burada, devam eden kilit parke çalışmalarını ve son aşamasına gelen sosyal tesisin mutfak ve çevre düzenlemelerini Çiğdemli Mahalle Muhtarı Hüseyin Çakar ile birlikte inceledi. Ayrıca, araç park alanı için döşenen kilit parkelerin neredeyse tamamlandığını gözlemledi.

Başkan Arslan, her iki mahallede yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, mahalle muhtarları ve çalışma arkadaşlarına gösterdikleri gayret için teşekkür etti.