Başer’den sporcular için “E-Spor Oyunları Merkez” Projesi
![Başer’den sporcular için “E-Spor Oyunları Merkez” Projesi](https://kulvargazetesi.net/images/news/baserden-sporcular-icin-e-spor-oyunlari-merkez-projesi.jpg)
Başer’den sporcular için “E-Spor Oyunları Merkez” Projesi
(İHA) - Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, son yıllarda popülerliğini giderek arttıran e-spor için hazırladığı projesini açıkladı. “E-Spor Oyunları Merkezi” projesinin Merkezefendi Kütüphanesi’nin yanına yapılacağı, son teknoloji bilgisayarlar ve ekipmanlarla donatılacağı öğrenildi.
Cumhur İttifakı'nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer’in gençlere yönelik projesi E-Spor Oyunları Merkezi yüksek donanımlı bilgisayarlar ve yardımcı ekipmanlar ile donatılacak. Çeşitli oyun alanlarının bulunacağı merkezde ulusal ve uluslararası turnuvalarda düzenlenecek. Başer’in teknik özelliklerde dolu olacak E-Spor Oyunları Merkezi, Merkez Kütüphanesi’nin yanına yapılacak. E-Spor Merkezi, aynı zamanda bir akademi olarak da hizmet verecek. Gençler, merkezde alanında uzman eğitmenler eşliğinde eğitim alacak ve kendilerini geliştirme şansı da bulabilecekler.
0 Yorum