BARDAN ADAY ADAYI OLDU, PARTİDE ve ÇİVRİL'DE HEYECAN YARATTI

BARDAN ADAY ADAYI OLDU, PARTİDE ve ÇİVRİL'DE HEYECAN YARATTI

Mali Müşavir ve CHP Eğitim Koordinatörü Necdet Bardan evraklarını teslim ederek adaylık başvurusunu yaptı

 Çivril ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) belediye başkan aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Mali Müşavir, CHP parti okulu Egitim Koordinatörü Necdet Bardan, dostları ve partilileri tarafından coşkulu bir destekle karşılandı.

lçe Başkanı Bedri Ataş’a evraklarını teslim eden Bardan, “2024 yılında Belediyeye CHP Bayrağını dikeceğiz"dedi

Adaylık başvurusu partide ve Çivril'de  heyecan yarattı. Bardan adaylığıyla ilgili yaptıgı açıklamada:

"Çivril ilçemize, Halkımıza hakettiği gibi yönetmek, hakettiğini alabileceği hizmeti verebilmek, gençinden, yaşlısına, köyde tarladaki kadınımızdan, ilçemizde yaşayan kadınımızdan, üniversitede okuyan genç kızımıza kadar herkes için , herkese eşit Derman Belediyeciliği yaşatacak  mutlu bir ÇİVRİL hedefiyle ÇİVRİL Belediye Başkan Aday Adayı olarak CHP İlçe örgütümüze  aday adaylığı müracaatımızı yaptık" dedi.  

 "HEP BİRLİKTE ÇİVRİL'İMİZİ GÜZEL GÜNLERE TAŞIYACAĞIZ"

Bardan konuşmasının devamında, "CHP'nin yerel seçimler öncesinde ülkede, halkımızda büyük bir heyecan ve motivasyon geldiğini bunedenlede artık yerelde iktidar olmamak için bir nedenlerinin olmadıgını, öncelikle Çivril, Denizli ve Çivril Be Ülke genelinde artık bir çok belediyelerde CHP'nin bayragını dikeceklerini belirtti. Bu anlamda CHP'ninlediye Başkanlığı için sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen, tecrübeli, örgütcü, güçlü bir ismi sahaya sürdüğüne işaret etti. Başvuru töreninde konuşan Necdet Bardan, Çivril'i daha yaşanabilir, adil ve kapsayıcı bir kent haline getirmek amacıyla çaba sarf edeceklerini vurgulayarak, "Sosyal belediyecilik anlayışıyla yönetilen bir Çivril için gece gündüz demeden çalışacağız.

Dostlarımızın ve partililerimizin desteğiyle birlikte, ilçemizi daha güzel yarınlara taşımak için var gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi. CHP'nin Çivril ilçesindeki seçim stratejisine güç katacak bir ismin aday adaylığı başvurusunu yapmasının ardından, Bardan'ın çevresinde oluşan olumlu atmosfer dikkat çekti. Partililer ve dostları, başvuru töreninde yoğun bir katılım göstererek Bardan'a olan desteklerini açıkça ortaya koydu.