AYSİAD, 2023 İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ 

AYSİAD, 2023 İSTİŞARE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ 

AYSİAD, 2023 yılı İstişare Toplantısı 27-29 Ocak Antalya Kremlin Palace otel de gerçekleştirildi. AYSİAD üyeleri aileleri ile birlikte katıldı. 

TradeAtlas yetkilerinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda üyelere yönelik “İthalat ve ihracatta yeni Pazar” konulu seminer düzenlendi. TradeAtlas 2010 yılından beri T.C Ticaret Bakanlığı tarafından kesintisiz olarak onaylı (akredite)  tek e-ticaret sitesi olan dünya ithalatının %70'ini sağlayan  ihracat ve ithalat ile ilgili uluslararası ticarette en geniş veriye sahip veri tabanıdır.

“AMACIMIZ GEÇMİŞ İLE GELECEĞİ HARMANLAYIP, YENİ DÜNYAYA  AYAK UYDURMAK” 

AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık yaptığı açılış konuşmasında; “Her toplantımız bizim için önemlidir. Amacımız geçmişimiz ile geleceğimizi harmanlayıp yeni dünyaya ayak uydurmak, iş insanlarının bu süreçte bizden beklentilerinin karşılamak, yapacağımız projelerle hem Denizli’de hem de ülke genelinde AYSİAD’ lının farkını göstermek en büyük hedafimizdir.

Dünya Ticareti ve Kültür değişkenlerini yakından takip ederek derneğimize olan güveni artırmak niyetindeyiz. Günümüz dünyasında iletişim kanallarının doğrudan temasından dolayı, STK’ların önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Bizde hem içimizden hem de il dışından kamu diplomasisinin önemine binaen iş birliği yaptığımız STK’larla işbirliklerimizi arttırarak devam edeceğiz.

TradeAtlas 2010 yılından beri T.C Ticaret Bakanlığı tarafından kesintisiz olarak onaylı (akredite)  tek e-ticaret sitesi olan dünya ithalatının %70'ini sağlayan  ihracat ve ithalat ile ilgili uluslararası ticarette en geniş veriye sahip veri tabanıdır.

İstişare toplantısında TradeAtlas yetkilisi Sn. Esra Uslu, “İthalat ve ihracatta yeni pazar” konulu sunumunun ardından Gamze Bige Kılıç, firmalara özel demo çalışmasıyla B2B görüşme gerçekleştirdi.