ALTINDERE GÜNDOĞDU CAMİİ İBADETE AÇILDI

ALTINDERE GÜNDOĞDU CAMİİ İBADETE AÇILDI

Merkezefendi Belediyesi ile Merkezefendi Müftülüğü’nün katkılarıyla Altındere Mahallesi’nde yapılan Altındere Gündoğdu Camii'nin açılışı gerçekleştirildi

Merkezefendi Belediyesi ile Merkezefendi Müftülüğü’nün katkılarıyla Altındere Mahallesi’nde yapılan Altındere Gündoğdu Camii'nin açılışı gerçekleştirildi.

İlçe genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Merkezefendi Belediyesi, vatandaşın ihtiyacına yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Altındere Mahallesi’nde inşası tamamlanan, Merkezefendi Belediyesi ile Merkezefendi Müftülüğü’nün katkılarıyla mahalleye kazandırılan Altındere Gündoğdu Camii için açılış program gerçekleştirildi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da etkinliğe katılarak mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

“İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Açılış töreninde konuşan Başkan Doğan’ “Altındere Mahallesi’ne çok güzel bir camii kazandırdık. Bu camii, mahallemizin ihtiyacını karşılayacak. Mübarek bir cuma gününde ibadete açılan camimizin inşasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.