AK Parti Gençlik Kollarından Starbucks’a yer kapatma eylemi

AK Parti Gençlik Kollarından Starbucks’a yer kapatma eylemi

 AK Parti Gençlik Kolları, bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’de ki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı yarım saatlik yer kapatma eylemi gerçekleştirdi

 AK Parti Gençlik Kolları, bugün 10.00-10.30 saatleri arasında Starbucks’ın Türkiye’de ki tüm şubelerinde Filistin atkılarıyla eş zamanlı yarım saatlik yer kapatma eylemi gerçekleştirdi. 


Denizli’de de Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri Starbucks’ın Denizli şubesinde kapatma eylemi gerçekleştirdi. Filistin'de devam eden saldırılara karşı dünyanın birçok noktasından tepki yağıyor. AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, ABD'li kahve zinciri Starbucks'ın Türkiye'deki şubelerinde eylem yaptı. 


Türkiye’deki tüm il ve ilçelerindeki şubelerinde misafir oturma alanlarında ”Say Stop” mottosu kullanıldı. Filistin atkıları takan grup yer kapatma eylemi gerçekleştirdi. 


 AK Parti Denizli Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Nazlıer açıklamalarda bulundu. 
Nazlıer, “Gazze'de masum sivilleri kadın, çocuk, yaşlı ayırmaksızın katleden; Hastaneleri, okulları, yerleşim yerlerini bombalayan terörist İsrail’e destek veren Türkiye'de en çok şubesi bulunan kahve devi Denizli'nin Starbucks şubelerinde 10:00-10:30 saatleri arasında sessizce oturup yer kapatma eylemi gerçekleştirdik. 


İşgalci İsrail'e karşı Filistin halkının onurlu özgürlük mücadelesini her zaman destekleyeceğiz. Bu eylemler sessiz bir protesto olarak tüm dünyaya verdiğimiz bir mesajdır. Bugün AK Gençlik, tüm Türkiye’de en güçlü ve en organize gençlik teşkilatı olduğunu bu büyük eylemle birlikte göstermiştir. Bu gücümüz her zaman barışçıl amaçlarla, ülkemizin birliği ve bütünlüğü adına kullanılacaktır. 


AK Gençlik ailesi, İsrail’in vahşet boyutunda saldırılarını sürdürdüğü bu günlerde gerek İsrail’e gerekse tüm destekçilerine #SayStop demek üzere eylemlerine devam edecek.