“2023 SEÇİMLERİNİ ZAFERLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

“2023 SEÇİMLERİNİ ZAFERLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

AK Parti Denizli İl Başkanlığı tarafından partinin kuruluşundan bu yana emeği geçenler için düzenlenen Teşkilat Buluşması’na katılım yoğun oldu.

2 bin kişinin katılım sağladığı toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, “Yıllardır dava arkadaşlarımız ile bizler bu kutlu yolda çok mücadele verdik. Allah’ın izni ile 2023 seçimlerini birlik beraberlik ve kardeşlikle zaferle taçlandıracağız. Her birinize verdiğiniz emekten davamıza ülkemize birliğimize ve dirliğimize sağladığınız katkılar için şükranlarımı sunuyorum. Allah Hepinizden razı olsun” dedi.

BAŞKAN GÜNGÖR “BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR”

2 bin kişinin katılım sağladığı Teşkilat Buluşması toplantısında konuşmalarına devam eden ve gençler tarafından konuşmaları tezahüratlarla sık sık bölünen Başkan Güngör AK Parti Denizli Teşkilatına seslendi. Başkan Güngör, “Bizim buradaki ortak davamız Ak Parti'nin bir neferi olmaktır. Ak Parti'ye üye olmak demek büyük bir şereftir bizim için.  Hepimizin ortak noktası Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birliği, beraberliği ve kardeşliğidir. Bu Birlik ve beraberliğimiz Cumhur ittifakımızla pazara kadar değil mezara kadar devam edecektir.  Görevlerimiz farklı olabilir. Görevlerimiz biter geçer ama bizim sevdamız öncelikle Cumhur İttifakımızın ortağı olan 2023 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı 13. Cumhurbaşkanı olarak inşallah Denizli'de en yüksek oy alarak Türkiye’ye ilan edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nde milletin gençliği vardır, devletin gençliği vardır. Birilerinin isimlendirmesine gerek yoktur. Tek nefes gençliği, inşallah bu memlekette tarih yazacaktır. En fazla oyu da inanıyoruz ki gençlerden alacağız. Denizli'de gençlik programlarımız dolu dolu geçiyor.  Birliğimizi beraberliğimizi 6+1 masa da görsün cümle alem görsün.” şeklinde konuştu.