Merkezefendi’de toplu sünnet etkinliği kayıtları başladı

Merkezefendi’de toplu sünnet etkinliği kayıtları başladı

Merkezefendi’de toplu sünnet etkinliği kayıtları başladı

(İHA) - Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl 4’üncüsü yapılacak olan, ilçe sınırları içerisindeki 5 yaş ve üzeri erkek çocuklarının faydalandığı sünnet etkinliği için kayıtlar başladı.

Merkezefendi Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sünnet etkinliği kapsamında dar gelirli ailelerin 5 yaş ve üzeri erkek çocuklarının sünnetleri Merkezefendi Belediyesi’nce yaptırılacak. Çocukların sünnetleri özel hastanelerde uzman doktorlar tarafından modern cerrahi yöntemlerle, hijyenik ortamda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Sünnet çocuklarının sünnet kıyafetleri de Merkezefendi Belediyesi tarafından hediye edilecek.

Çocuklarını sünnet yaptırmak isteyen Merkezefendililer başvurularını 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden ve https://www.merkezefendi.bel.tr/sunnet/ adresi üzerinden yapabilecekler.
Başvurular 24 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek. Sünnet olan çocuklar, Merkezefendi Belediyesi’nin düzenleyeceği ‘Toplu Sünnet Şenliği’nde bir araya gelecek.