Magazin

Fatih Tefenlili Mutluluğa Evet Dedi

Denizli’nin tanınmış simalarından Fatih Tefenlili , Kübra Demir ile bir ömür mutluluğa evet dedi

Depremin acısı Denizli’de ağıta döndü

Denizli’de Anadolu Folk Rock Yorumcusu Hurşit Türkay ve Grup S.İ.S, tarafından yaşanan depremin acısı ağıta dönüştürüldü.

41 Kere Maşşallah

Türk Eğitim Sen Denizli 1 No’lu Sendika yönetim kurulu üyesi Ali Çubukcu kalabalık bir davetli gurubu eşliğinde kızını nişanladı. Şefika Hilal-Kamil Çiftinin yüzüklerini Nebi Çubukçu taktı.

ANILAR, DEPREMLE GERİDE KALDI

Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde meydana gelen depremler Hatay dahil olmak üzere 10 ilde hissedildi. Geriye hatıra resimlerin ortaya saçıldığı mazi kaldı

DEPREM DENİZ HAYATINI DA VURDU

Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem denizlerde de kendini hissettirdi. Akdeniz Balinalarının cesetleri kıyıya vurmaya başladı.

ACIPAYAM’DA KALPLERİ ISITAN YARDIM

Kahramanmaraş’ta depremlerden etkilenen ve yıkımların olduğu bölgeye en anlamlı yardımlardan biri de Acıpayam ilçesindeki çocuklardan geldi.

Yaşam Kariyerinizi Planladınız mı?

Hangi meslekten ya da yaştan olursa olsun, durumundan memnun olmayan herkes bulunduğu noktadan daha ileri bir noktaya gidebilir.

Bozkurt Belediyesi Ata İzci Kulübü’nden Uluslararası Başarı

Bozkurt Belediyesi Ata İzcilik Kulübü son olarak Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen Dünya Bağımsız İzciler Federasyonu (WFİS) Avrupa genel kurulu toplantısına katıldı.

On binler Sarayköy deve güreşlerinde buluştu

Sarayköy Belediyesi himayesinde 37’nci kez düzenlenen deve güreşlerinde on binlerce deve tutkunu Türkiye’nin tek doğal arenasında hem piknik yaptı hem de festivalin tadını çıkardı.

Hem Anneler Hem Çocuklar İçin “Oyun Evi”

Çocukların güvenli bir ortamda eğlenip enerjilerini atabileceği, ailelerin de konforunun düşünüldüğü Oyun Evi Yenişafak Mahallesi’nde hizmete girdi.

EMD İzmir Şubesi 33. Yaşını Pamukkale’de kutladı

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi, 33. Kuruluş yıldönümünü ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, Denizli Pamukkale’de düzenlediği etkinlikle kutladı

KİLOLUK TOST HAYATIMIZA GİRDİ

Çivril Kızılcasöğüt sanayi sitesinde bulunan bir büfe hazırladığı özel tostu kiloyla satıyor. Bütün Tost 60, bir Kilo Tost 100 Lira. Terazide Servis Ediliyor  

Metin Şentürk yurtlarda kalan öğrencilerle buluştu

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Genç Bakış Açısı Programı” çerçevesinde GSB Denizli yurtlarında kalan öğrencilerle buluştu.

Sertaç abi’ salonları doldurdu

Denizli İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği (DENİMDER) tarafından düzenlenen etkinlikte Youtuber Sertaç Abi, öğrencilerle buluştu.

IHL’liler ‘Buğday Tanesi’nde buluştu

DENİMDER tarafından İmam Hatip Okullarında eğitim gören öğrencilere yönelik sinema günü düzenlendi. Etkinliğe katılan öğrenciler ‘Buğday Tanesi’ filmini izledi.

Topladıkları kapaklarla tekerlekli sandalye aldılar

Çivril Kızılcasöğüt İlkokulu 4. sınıf öğrencileri başlattıkları kampanya ile kapak topladı. Toplanan kapaklarla alınan akülü sandalye, ihtiyaç sahibine verildi.

DENOG’da Erken Yılbaşı Eğlencesi yapıldı

Denizli Onkoloji Gönüllüleri Dayanışma Derneği, yılbaşı öncesi dernek binasında erken yeni yıl kutlaması gerçekleştirdi.

Romanyalı Francıs, Müslüman olup 'Atilla' ismini aldı

Denizli’de Merkezefendi İlçe Müftülüğüne müracaat eden Romanya uyruklu Francıs Balınt, düzenlenen ihtida töreninde Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.

Müthiş bir gece sizi bekliyor

Çamlık Kolejinin ve siteler unlu mamüllerin ortak düzenledikleri organizasyona tüm Denizli halkını davet etti. Lara Garde’de gerçekleşecek olan Çamlık Medya’nın açılışına sanatçılar sahne alacak.

Genç Tasarımcı, dokumanın başkenti Buldan’ı gururlandırdı 

Buldanlı İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tekstil Tasarım öğrencisi Enes Yolcu, katıldığı 13. Gelinlik Tasarım ifweddingfashion yarışmasında 700modacının arasından birinci olarak ilçesini gururlandırdı

Kadınlar günde değil, halı sahada buluşuyor

Denizli’de farklı yaş ve meslek gruplarından oluşan bir grup kadın, gün yapmak her hafta halı sahada buluşuyor. 

DENİZLİLİ ESKİ BELEDİYE BAŞKANLARI HAREKETLENDİ

Denizli’de Belediye Başkanlığı yapmış Belediye Başkanlarını bir çatı altında toplayan Denizli Belediye Başkanları Derneği (DBBD) 2019 yılında kuruldu.

Mustafa Ali Keskin’den büyüklerine Lokma Hayrı

Keskin Cam sahibi Mustafa Ali Keskin, ebediyete uğurladığı anne ve babası için bugün öğle saatlerinde Keskin Cam işyerinde bir lokma hayrı verdi. Davete çok sayıda kişi katıldı

Balkan göçmenleri hasret giderdi

Denizli Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği (DEN-GÖÇ-DER) geleneksel kahvaltı etkinliği, pandemi dolayısıyla verilen 2 yılın ardından yeniden düzenlendi.

PEÇELİ BAYKUŞU KURTARDI

Çal ilçesinde nesli azalan peçeli baykuş,sulama havuzuna düştü. Çal Belediyesinin çalışanın dikkati üzerine havuzdan çıkartılan baykuş ölümden döndü, hayata tutundu.

Jolly Joker Denizli’de müzikseverlerle buluşuyor

Moduna, havana, kafana tam da sana göre konserlerin mekanı Jolly Joker Türkiye’de zincir mekanlarını yaymaya devam ediyor. Jolly Joker 17. Mekanını Denizli’de açtı.

 Üniversiteli gençler sınav öncesi stres attı

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) Denizli yurtlarında kalan üniversite öğrencilerinin sınavlar öncesi moral bulması ve kaynaşması amacıyla “Biz Bize Moral Geceleri” düzenlendi.

Gonca Saldanlı, MasterChef 'in Konuk Jürisi Oldu!

Her hafta Anadolu’nun farklı bir noktasında çekimleri süren TV programı MasterChef’in bu haftaki konuk şehri Denizli oldu.

Başarılarını Başkan Vural ile paylaştı

Antalya’da düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında farklı kilolarda dünya üçüncüsü olan Osman Orhanlar ile Rafet Korhan, başarını Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ile paylaştı.

 Çivril’de sonbahar temizliği

Çivril Belediyesi Park ve Bahçeler ekipleri, sonbahar temizliği çerçevesinde ilçe sınırları içindeki parkların temizliğini sürdürüyor.